فال آنلاین زندگی سال 2016 تمام ماه ها » شبکه اجتماعی چهره آسمانی | فیس بوک ایرانی

عضویت
شبکه اجتماعی چهره آسمانی به شما کمک میکند با دوستان زندگی خود همیشه در ارتباط باشید.

فال آنلاین زندگی سال 2016 تمام ماه ها


فال 2016 برای فروردین

 

گر ز دست زلف مشکینت خطایی رفت رفت

                                               ور ز هندوی شما بر ما جفایی رفت،رفت

 

هر چه بوده و نبوده، مال گذشته است وباید رهایش کنید. می شود تاریخ گذشته را بست و به تقویم امروز نگاه کرد و فردایی روشن تر نوشت. برخی ها متکبرند و دوست دارند جور و جفایی کنند، از آنها دوری کنید! دلی که سست است، زود گرفتار می شود و اگر گرفتار شد و رنجشی پیش  آمد، چون قابل پیش بینی بوده، اعتراض وارد نیست! نگذارید اختلافات سطحی شما و دوست به گوش دشمن برسد!

 

فال 2016 برای اردیبهشت 

 

در نهاد خانه ی عشرت صنمی خوش دارم

                                               کز سر زلف و رخش نعل در آتش دارم

 

شکر که در بر پاشنه ی خودش می چرخد! اگر پیچ و مهره های چهار چوب عشق و زندگی سر جای خودشان بسته و محکم شوند، حتی شانس هم به شما غبطه خواهد خورد.پایه های مناصب بلند پایه موفقیت بر نظم استوار است پس منظم باشید! برای هر موقعیتی طرحی مناسب فراهم کنید! توصیه طلایی: دریای زندگی روزی طوفانی و روزی استخری است. در سایه ی امن امید و دانایی بنشینید و خوش باشید که همه چیز گذشتنی است!

 

فال 2016 برای خرداد

 

جز آستان تو ام در جهان پناهی نیست

                                           سر مرا بجز این در حواله گاهی نیست

 

روزی که حس کردید به دلخواه خود رسیده اید و آسوده اید، دیگر به چپ و راست نگاه نکنید و میخ ماندن خود را بکوبید. این شاخه آن شاخه کردن به معنی اتلاف زمان و انرژی است. روش خود را طوری طراحی کنید که اگر سنگ بارید، سقف شما آسیب نبیند و این نه به آن معنی است که سقف نداشته باشید تا غم باران سنگ را نخورید! هنگامی که از همه جا بلا می بارد، خوشا کسی که یاری مهربان دارد. دل که آسوده باشد باکی نیست!

 

فال 2016 برای تیر

 

خرم آن روز کزین منزل ویران بروم

                                         راحت جان طلبم وز پی جانان بروم

 

یکی می خواهد بماند و یکی می خواهد برود. اگر قصد دارید بروید، تعلل نکنید! اینکه بگویید می روم، اما بمانید، شما را کم ارج می کند. قبل از رفتن مقصد و مسیر را خوب بررسی کنید تا اگر راه به جایی نمی برد، بمانید. اگر در وضعیتی هستید که کسی باید دست شما را بگیرد، دست خود را عصا کنید و برخیزید که این بهتر است برای شما و زودتر مستقل می شود. به غمها فکر نکنید که شما را ضعیف می کند. فردا هم روز خداست!

 

فال 2016 برای مرداد

 

کنون که می رسد از بوستان نسیم بهشت

                                        من و شراب فرح بخش و یار حور سرشت

 

از آن سوی مرز زمستان شکستن یخهای نومیدی، بوی بهار موفقیت می آید. جهان دارد جوان می شود. شما نیز انگیزه های خود را جوان کنید و گوی موفقیت را بقاپید! از آن که خیرخواه نیست چاره جویی نکنید. دشمن راه و رسم دوستی را به شما نمی نمایاند. توصیه طلایی: به جای سرزنش کردن خود یا دیگران، خودتان و آنها ر ا ببخشید و با سینه ای بی کینه آیینه خوبی ها شوید! سخت است اما می ارزد.

فال 2016 برای شهریور

 

بگرفت کار حسنت چون عشق من کمالی 

                                            خوش باش ز انکه نبود این هر دو را ز والی

 

هر روز باید از دیروز بهتر شد و چنین است که حسن و زوال شما را زوالی نخواهد بود. گاه لحظه های کوتاهی است که سالهای آینده را طراحی می کنند. گوش به زنگ ثانیه ها باشید! رؤیایی بودن خوب نیست زیرا زندگی سرشار از واقعیت است و کسی که در رؤیاهایش دنبال هدفهایش می گردد، حتی در خیال نیز خوشبخت و کامروا نخواهد شد. هرگز در موضع ضعف و ناامیدی ننشینید. چنگ بیانداز به گیسوی موفقیت!

 

فال 2016 برای مهر

 

آنان که خاک را به نظر کیمیا کنند

                                          آیا بود که گوشه چشمی به ما یاد کنند؛

 

از اهل ادعا دوری کنید. به نظریه های نامعقول توجه نکنید. مشکلات خود راه به غیر متخصص ها نگویید. درباره ی کسی که اطلاعت ندارید نظر ندهید. اگر نابرابری دیدید، نگویید کاردنیا همین است. برای رسیدن به برابری بکوشید. با آشنای دل خود وارد معامله ی عشق شوید. یادگاری های قدیمی را گرامی بدارید. درست است که ظواهر نیز برای قضاوت اهمیت دارند، اما پشت پرده هم راببینید! به این ها عمل کنید و خیرش را ببینید!

 

فال 2016 برای آبان

 

چندان که گفتم غم با طبیبان 

                                     درمان نکردند مسکین غریبان

 

غم دل را نباید به هر طبیبی گفت. طبیب باید حبیب باشد تا لبخندش جراحت دل را درمان کند. این خیلی سخت است که کسی تا یک دم غافل شد، بشنود کبوترش از بامش پرید، اما شاید نشانه ای باشد تا بدانیم کبوتری که پرید، ماندنی نبود پس چه بهتر که زود دانستیم و جلو دل را گرفتیم! وقتی که رفت، دیگر مهم نیست بر کدام بام نشسته! حسود که نیستیم؟ توصیه طلایی: هنگام جوشش احساسات، گوش شما و پند ادیبان!

 

فال 2016 برای آذر

 

به عزم تو به سحر گفتم استخاره کنم

                                             بهار توبه شکن می رسد، چه چاره کنم

 

زیر قول خودتان نزنید اما اگر همه شرایط جور است و پیمان شکنی به زیان نمی انجامد و سودی نیز دارد، چه چاره! حسرت بخورید که چرا همه خوشحالند و من تنها مانده ام، در را باز کنید و به جمع بپیوندید! سپاس گذار باشید، زیرا در حلقه دل دوستان برای شما نیز جا هست. هنگامی که روح و شخصیت شما به بی نیازی برسد، یک سکه هم که داشته باشید، گنج عالم با شماست. وقت آشکار شدن است. پنهان نباشید!

 

فال 2016 برای دی

 

ابر آذاری بر آمد باد نوروزی وزید

                                     وجه می می خواهم و مطرب که می گوید رسید

 

برخی از شادی ها رایگان هستند. از حالا که زمین دارد نوروزی می شود، طبیعت پر از خوشحالی فروشی رایگان است. به بازار خداوند بروید و بدون کارت اعتباری خرید کنید! اگر وامی می خواهید و نمی دهند، فعلا دندان بر جگر بگذارید تا سال مالی تموم شود. دور نیست که کریمی بیاید و مژده ای بیاورد . پس انداز خوبی است به شرطی که روز مبادا بتوانید آن را پیش انداز کنید. مالی که آسایشی برای شما نخرد، عدمش به ز وجود!

 

فال 2016 برای بهمن

 

ای قبای پادشاهی راست بر بالای تو

                                         زینت و تاج ونگین از گوهر والای تو

 

وقتی که حافظ می گوید جامه سروری و پادشاهی به قامت شما می آید، برخیزید و آن طور که در شأن خلیفة الهی شما است از  پله های دست نیافتی موفقیت های خاص بالا بروید . تنها هم نیستید. کائنات با شما همراهند. در دست شما چتری است که سایه اش بر هر که بیفتد، آفتابی می شود. چتر را باز کنید و در سایه عشق، آفتاب بفروشید! توصیه طلایی: فرودستان را به برتری برسانید تا فردا برتر این برتریها بشوید!

 

فال 2016 برای اسفند

 

دوس وقت سحر از غصه نجاتم دادند

                                          وندر آن ظلمت شب آب حیاتم دادند

 

اگر از رنجی و مشکلی فارغ شدید، درست است که کمکهایی هم داشتید، اما اصل همان کوشش خودتان بود. دل را از پرداختن به ماجراهای بیهوده و حاشیه ای منع کنید! سال آینده برای شما برکاتی دارد و  نتیجه یک سال کوشش و عاقلانه زندگی کردن را خواهید دید. صبوری و بالا رفتن ظرفیت شما سپر محکمی برای شما خواهد ساخت طوری که حرفها و رفتارهای رنج آور  دیگران در شما هیچ اثر ی نخواهد کرد. شما موفقید!
کلمات کلیدی: فال.2016, فال 2016
LOVE FOR ALL
حتما بخونید
 • ۱۴ اسفند, ۱۳۹۴
 • ·
 • لایک  
Niloo
ای قبای پادشاهی راست بر بالای تو

زینت و تاج ونگین از گوهر والای تو • ۱۴ اسفند, ۱۳۹۴
 • ·
 • لایک  
Niloo
°°°°°°°°°°°°ஜ۩.....like...... .۩ஜ°°°°°°°°°°°
 • ۱۴ اسفند, ۱۳۹۴
 • ·
 • لایک  
LOVE FOR ALL
پرچم بهمن بالاست انگار
 • ۱۴ اسفند, ۱۳۹۴
 • ·
 • لایک  
مریم(مدیرکل)
لایک
 • ۱۴ اسفند, ۱۳۹۴
 • ·
 • لایک  
Niloo
بله بالا بود از همون اولااااااااااااا.....
 • ۱۷ اسفند, ۱۳۹۴
 • ·
 • لایک  
کد امنیتی
بارگزاری دوباره تصویر
کد امنیتی بالا را وارد کنید

شبکه اجتماعی

شبکه اجتماعی چهره آسمانی

شبکه اجتماعی فیس اسکای

شبکه مجازی چهره آسمانی

چت موبایل

چهره آسمانی

شبکه اجتماعی

فیس بوک فارسی

فیسبوک فارسی

فیس بوک فارسی