#از-عوامل-شناخت-روابط-عشق-و-امید-و-زندگی# » شبکه اجتماعی چهره آسمانی | فیس بوک ایرانی

عضویت
شبکه اجتماعی چهره آسمانی به شما کمک میکند با دوستان زندگی خود همیشه در ارتباط باشید.

#از-عوامل-شناخت-روابط-عشق-و-ام ید-و-زندگی#gol.all444xw5.gifgol.


سلام یاران باصفا...#مطالعه-مهارتهای-ارتباطی ؛


 


 


یکی دیگر از #مهارتهای-ارتباطی، "شناخت نیازهای اصلی زن و مرد" است.#سه نیاز اصلی-عاطفیِ-زنان عبارتند است از:


1)توجه و مراقبت:زن، در سایه توجه و مراقبت های عاشقانه و دلسوزانه مرد می تواند "زنانگی"اش را به زیباترین شکل ممکن بروز دهد.


2)درک شدن:درک کردن و اهمیت دادن به خواسته ها و نیازهای زن و انجام آنچه به زن آرامش و رضایت می دهد در جوان و جذاب و سرحال نگه داشتن او بسیار مهم است.


3)احترام:"احترام به زن" یعنی، تکریم کردن او و تعظیم در مقابل تقدس و وقار و دانایی زنانه اش، احترام به آنچه که هست و می خواهد باشد، داشتن توافق و انجام تعهدات و وظایف و مسئولیت هایی که در قبال او دارید.
# سه نیاز اصلی در مردان نیزعبارتند است از:


1)اعتماد:اعتماد یعنی، داشتن ایمان و باور قلبی به توانایی، درستی، اعتبار و عشق مرد. برای یک مرد بسیار مهم است که دیگران- بخصوص زن مورد علاقه اش- بی قید و شرط به او "اعتماد" داشته باشد.


2)پذیرفته شدن:برای یک مرد بسیار مهم است که از طرف دیگران- بخصوص زن مورد علاقه اش- بی قید و شرط پذیرفته شود تا احساس کند شخصیت او و کارهایی که انجام می دهد برای جلب رضایت زن کافی و موثر است.3)قدردانی:قدردانی از کسی یعنی، سپاسگزاری از او برای کارهایی که برای شما انجام می دهد؛ حتی اگر کار کوچکی باشد. مردها دوست دارند بدانند که دیگران- به خصوص زن زندگی آنها- قدر آنها را می داند و ارزش کار آنها را درک می کند.
{-41-} و نیاز #مشترک، "عشق" است:مهم ترین نیاز مشترک بین زنان و مردان "عشق" است. عشق یعنی، دوست داشتن و پذیرفتن بی قید و شرط شخصیت، منش و ارزش های دیگری.
"عشق" نوعی پیوند است؛ پیوندی همراه با احترام، توجه، مراقبت، درک شدن، درک کردن، اعتماد، پذیرش و قدردانی، که ما را به شکلی عمیق و ریشه دار به دیگری وصل می کند زوجینی که روابط آشفته و عصبی دارند درک و شناخت درستی از نیازهای اصلی و خواسته های یکدیگر ندارند و اغلب به عمد یا غیرعمد یکدیگر را زخمی می کنند.✅ در روابط سالم و بالغانه زن و مرد آگاهی و شناخت درستی از جنسیت و شخصیت "زن" یا "مرد" مقابل خود دارند و نیازهای جسمی و روحی او را می شناسند و سعی در ارضاء آن دارند.
اگر می خواهید روابطی عمیق و ارضاءکننده داشته باشید باید کار بزرگی انجام دهید؛ باید وقت و انرژی بیشتری برای مطالعه، شناخت و آگاهی یافتن از دنیای جذاب و اسرارآمیز "زن" یا "مرد" مقابل خود بگذارید."عشق" به شما انگیزه و انرژی لازم برای انجام این کار بزرگ را می دهد؛ البته اگر عشقی وجود داشته باشد!


http://www.upsara.com/images/oxzy_29.gif


#الهی-که-سراسر-زندگیتون؛با-لطف-خدا#
Flying%20hearts.gif#سالم-وصالح-و-شادمان-باشید#Flying%20hearts.gif
Click here to enlargeملتمس دعا؛مشاورتربيتیِ خانواده علی امیرعسجدیClick here to enlarge


Click here to enlarge27.gifClick here to enlarge


213.gif 

کلمات کلیدی:
آرش 1345
01 (153)
  • ۱۹ شهریور, ۱۳۹۵
  • ·
  • لایک  
کد امنیتی
بارگزاری دوباره تصویر
کد امنیتی بالا را وارد کنید

شبکه اجتماعی

شبکه اجتماعی چهره آسمانی

شبکه اجتماعی فیس اسکای

شبکه مجازی چهره آسمانی

چت موبایل

چهره آسمانی

شبکه اجتماعی

فیس بوک فارسی

فیسبوک فارسی

فیس بوک فارسی