آیا می دانید این ۵ خوراکی می تواند شکمتان را کوچک ‌کند؟ » شبکه اجتماعی چهره آسمانی | فیس بوک ایرانی

عضویت
شبکه اجتماعی چهره آسمانی به شما کمک میکند با دوستان زندگی خود همیشه در ارتباط باشید.

آیا می دانید این ۵ خوراکی می تواند شکمتان را کوچک ‌کند؟

یا می دانید این ۵ خوراکی می تواند شکمتان را کوچک ‌کند؟
چاقی و بویژه بزرگی شکم از مشکلاتی است که بسیاری را درگیر خود کرده است اما شما با پنج غذای معجزه آسا می‌توانید شکم خود را کوچک کنید.

آیا می دانید این ۵ خوراکی می تواند شکمتان را کوچک ‌کند؟

مواد غذایی که شکم را کوچک می کند و به اصطلاح شکم را آب می کنند شامل چندین ماده غذایی هستند که هر یک در کنار خواص بسیار عالی که دارند برای کوچک کردن شکم نیز مفید هستند.

در این مطلب شما با پنج غذای معجزه آسا می‌توانید شکم خود را کوچک کنید.۱- روغن کانولاکانولا بهترین روغن برای پخت و پز جهت داشتن قلبی سالم و کاهش وزن و کوچک کردن شکم است.۲- لوبیاجایگزین کردن پروتئین‌های گیاهی مانند لوبیا با پروتئین‌های حیوانی در رژیم غذایی، می‌تواند به سلامتی قلب شما بسیار کمک کند . همچنین رژیم غذایی گیاهی باعث سوزاندن چربی بیش از حد شکم می‌شود.۳- شیر کم چربشیر (و دیگر محصولات لبنی کم چرب) به شما در ساخت استخوان‌های قوی کمک خواهد کرد، اما اگر شما می‌خواهید کمر خوش تراشی داشته باشید نیاز به افزایش سوزاندن کالری عضلات خود برای رسیدن به آن خواهید داشت.۴- غلات سبوس دار

۵- فلفل قرمزمحققان تصور می‌کننداز آنجا که بتا کاروتن و لیکوپن‌ها، جزو آنتی اکسیدان‌های قوی هستند، نسبت به ترکیبات مضر که باعث ذخیره سازی چربی در بدن می‌شوند مفید و پاک‌تر هستند. فلفل نیز که حاوی ویتامین C می‌باشد، مواد مغذی مورد نیاز برای سوزاندن چربی را دارا است.

منبع: سلامت

مطلب مرتبط:

چگونه بدون عوارض لاغر کنیم ؟چه داروی گیاهی برای لاغری شکم موثر است؟
کلمات کلیدی: آیا می دانید این ۵ خوراکی می تواند شکمتان را کوچک ‌کند؟
کد امنیتی
بارگزاری دوباره تصویر
کد امنیتی بالا را وارد کنید

شبکه اجتماعی

شبکه اجتماعی چهره آسمانی

شبکه اجتماعی فیس اسکای

شبکه مجازی چهره آسمانی

چت موبایل

چهره آسمانی

شبکه اجتماعی

فیس بوک فارسی

فیسبوک فارسی

فیس بوک فارسی