#لطفاً-میوۀ-فصلی-با-معدۀ-خالی-بخورید# » شبکه اجتماعی چهره آسمانی | فیس بوک ایرانی

عضویت
شبکه اجتماعی چهره آسمانی به شما کمک میکند با دوستان زندگی خود همیشه در ارتباط باشید.

#لطفاً-میوۀ-فصلی-با-معدۀ-خالی- بخورید#


نام: اللهa.jpg نمایش: 0 اندازه: 19.7 کیلو بایت

لطفاً میوه ها رابا معده خالی میل کنید؛


سعی میکنیم به شما آگاهی لازم را بدهیم. پس تا آخر بخونید وتا می تونید
برای همۀدوستان بفرستید.بازنشر بفرمائید.و همواره از نظرات خوذتون مارا بهرمندسازید.
دکتر استفان مک با بسیاری از بیماران سرطانی غیر معمول رفتار برخورد می کند.ایشان قبل از پاک کردن بدن بیماران به وسیله انرژی خورشیدی، به شفای بیماری بیماران در بدن علیه مریضی باوردارند. متن زیر از ایشان را بخوانید:
قطعاً میوۀفصل را خوردن؛ یکی از راهکار های مفید درمان سرطان است.احتمال موفقیت من در درمان سرطان حدود %80 است.بیماران سرطانی نباید بمیرند.  علاج سرطان تقریبًاپیدا شده است و رمزآن درخوردن میوه است.چه باورکنیدچه نکید.من جدا متاسفم برای صدهابیماری که در راه درمان های رایج می میرند.
خوردن میوه:
همه ما فکرمی کنیم خوردن میوه به معنی خریدن، خرد کردن وگذاشتن در دهان است!این به این اسانی که شما فکر می کنید نیست.خیلی مهم است که بدانید چه وقت و چطور میوه بخورید.راه درست میوه خوردن چیست؟
میوه را بعد از وعده غذایی نخورید."میوه را باید با معده خالی میل کنید."

وقتی میوه را با معده خالی میخورید نقش بزرگی در سیستم گوارش وتامین انرژی زیاد برای کاهش وزن و بقیه کارهای روزانه ایفا میکند.
میوه مهمترین بخش مواد غذایی است.فرض کنید دو تکه نان و تکه ای میوه
خورده اید؛تکه میوه آماده است مستقیم از گلو وارد معده شود درحالی که نان خورده شده قبل از میوه مانع ان می شود.به عبارتی کل وعده نان و میوه هدر
و فاسدشده  و تبدیل به اسید می شوند.درست زمانی که میوه با غذا تداخل
پیدا می کند بقیه مواد باقی مانده فاسد می شود.درنتیجه لطفا میوه را با معده خالی یا قبل از وعده غذایی میل کنید.شنیده اید که مردم می گویند:

هروقت هندوانه می خورم اروق می زنم، وقتی میوه استوایی می خورم شکمم باد می کند، وقتی موز می خورم احساس اسهالی می گیرم و....در واقع اگر
میوه با معده خالی خورده شود هیچ یک از این مشکلات پیش نمی آید.
میوه با بقیه غذاها فاسد می شود و تولید گاز می کند در نتیجه دچار نفخ می شوید.سفیدی مو، کچلی، استرس زیاد و حلقه قهوه ای دور چشم اتفاق نمی افتد اگر میوه را با معده خالی بخورید.

براساس تحقیقات دکتر هربرت جز لیمو و پرتقال که اسیدی هستند همه میوه ها در بدن قلیایی می شوند.اگر شما رمز خوردن می وه را دریافتید پس راز زیبایی، طول عمر، سلامتی، انرژی، شادمانی و وزن نرمال را یافته اید.وقتی می خواهید ابمیوه میل کنید فقط اب میوه تازه میل کنید نه ابمیوه داخل قوطی، بطری یا پاکت.حتی ابمیوه گرما دیده ننوشید.میوه های پخته نخورید چون هیچ ماده مفیدی به بدن نمی رساند!!شما فقط مزه ان را می چشید، پختن همه ویتامین ها را از بین می برد.با این حال خوردن میوه تازه حتی از نوشیدن اب ان مفیدتر است.اگر میخواهیدآبمیوه تازه میل کنید ان را جرعه جرعه و به ارامی بنوشید تا با
بزاق دهان مخلوط شود قبل از این که ان را قورت دهید.

شما میتوانید 3 روز "روزه" میوه بگیرید تا بدن کاملا تصفیه شود.
در طول این 3 روز فقط میوه بخورید وابمیوه تازه بنوشید.
شما سورپرایز می شوید وقتی دوستانتان از شادابی شما حرف می زنند.

کیوی:
کوچک اما مقوی
کیوی منبع خوبی برای پتاسیم، منزیم، ویتامین E و فیبر است. همچنین ویتامین C ان دو برابر پرتقال است.

سیب:
1سیب در روز شما را از دکتر دور می کند!
سیب کمی ویتامین C دارد. انتی اکسیدان و فلاونوید که تقویت می کند ویتامین C را و  احتمال سرطان روده و حملات قلبی و مغزی را کاهش می دهد.

توت فرنگی:
میوه محافظ؛توت فرنگی درصد زیادی از انتی اکسیدان در مقایسه با بقیه میوه ها دارد و بدن را در مقابل سرطان، گرفتگی رگهای خونی و رادیکال های ازاد محافظت می کند.
#سلام-آرزویم-برایتان-بهاری-شدن-جاودانه-است#

http://fallah1345.persiangig.com/image/%D8%B9%DA%A9%D8%B3%20%D9%87%D8%A7%DB%8C%20%D8%AE%D8%A7%D8%B1%D8%AC%DB%8C/%D8%B9%DA%A9%D8%B3%20%DA%AF%D9%84%20%D9%85%D8%AA%D8%AD%D8%B1%DA%A9/001.gif

#علی-امیرعسجدی-مشاور-تربیتی-خانواده#
nazar_1.gif

 

مهدی شمالی
★◠✿◎❖☃▦ لایکـــــــــ❤ـــــــــــــ طلایی ▦☃❖◎✿◠★
  • ۱۶ آذر, ۱۳۹۴
  • ·
  • لایک  
کد امنیتی
بارگزاری دوباره تصویر
کد امنیتی بالا را وارد کنید

شبکه اجتماعی

شبکه اجتماعی چهره آسمانی

شبکه اجتماعی فیس اسکای

شبکه مجازی چهره آسمانی

چت موبایل

چهره آسمانی

شبکه اجتماعی

فیس بوک فارسی

فیسبوک فارسی

فیس بوک فارسی