lezatesafar : بدون شک ترکیه یکی از مقاصد گردشگری ایرانیان است و یکی از دلایلی که تور ترکیه را انتخاب می کنند وجود آب و هوای عالی و مراکز دیدنی ،تفریحی بیشمار ست پس باید قبل از هرچیزی ،برای رفتن به ترکیه برای بلیط هواپیما ترکیه اقدام کنید.
پرواز ترکیه بصورت روازنه با ایرلاین های مختلف انجام می شود. بنابراین اگر ایرلاین خاصی هم مد نظرتان نباشد، میتوانید به راحتی برای سفر آماده شوید.در کشور ما بلیط هواپیما ترکیه با ایرلاین های مختلفی انجام می شود، این ایرلاین ها ممکن است ایرلاین های داخلی باشند و یا ایرلاین های خارجی و همچنین می توانید بلیط استانبول ، بلیط آنتالیا و بلیط آنکارا را از طریق این ایرلاین های تهیه کنید .در قسمت زیر انواع این ایرلاین ها را برایتان شرح خواهیم داد.
ایرلاین های داخلی جهت ارائه بلیت هواپیما ترکیه
ایرلاین ماهان
ایرلاین ایران ایر
ایرلاین معراج
ایرلاین تابان
ایرلاین آسمان
ایرلاین قشم ایر
ایرلاین های داخلی جهت ارائه بلیت هواپیما ترکیه
ایرلاین ترکیش
ایرلاین پگاسوس
ایرلاین اطلس جت
برای اطلاع از قیمت بلیط ترکیه باید بدانید که میخواهید با کدام شرکت هواپیمایی پرواز کنید.همانطور که می دانید ممکن است قیمت بلیط هواپیما ترکیه در شرکت های مختلف با توجه به خدماتی که ارائه می دهند و با توجه به درجه ایرلاین ها متفاوت باشد. همچنین ممکن است بعضی ایرلاین ها روزهای مشخصی به ترکیه پرواز داشته باشند. به همین دلیل ابتدا مشخص کنید که میخواهید چه روزی و با چه ایرلاینی مسافرت کنید.
نقل از سایت لذت سفر
آخرین بروز رسانی در 21 اسف, 4:26 ب.ظ از asiatour.
1 نفر خوششان آماده از این
alibaba travel
#1
خرید بلیط هواپیما ارزان همواره یکی از دغدغه‌های افرادی است که یا زیاد سفر می‌کنند و یا می‌خواهند با هزینه‌ی کمتری سفر کنند، بنابراین دنبال بلیط‌های ارزان هواپیما می‌گردند تا هدف خود را محقق کنند. البته که این رفتار کاملاً منطقی است چرا که می‌توان با پروازهای گران قیمت سفری ارزان داشت. در واقع بلیط هواپیمای ارزان، به این معنی نیست که امکانات پرواز کم‌تر است یا قرار است با هواپیمایی پرواز کنید که امنیت پرواز کاملی ندارد، بلکه شما تنها با انتخاب درست در روز و ساعت پرواز و روز و ساعت خرید بلیط، می‌توانید از امکانات پروازهای مناسب، با قیمتی کم‌تر از حد معمول بهره مند شوید. برای مقایسه قیمت های پروازهای داخلی و خارجی به سایت https://www.alibaba.ir مراجعه و به موارد ذکر شده در این مقاله توجه کنید تا بلیط ارزانی را پیدا کنید.
اما چگونه؟
قدم اول آن که سعی کنید زمان مناسبی را برای سفر خود انتخاب کنید. هر چقدر در روزهای شلوغ مسافرتی کم‌تر سفر کنید، هزینه‌هایتان از جمله هزینه‌ی بلیط هواپیما کم‌تر خواهد شد. در ایران معمولاً همه‌ی افراد در یک مناسبت خاص و ایام تعطیلی خاص به سفر می‌روند، همین تقاضاها را برای بلیط هواپیما افزایش داده، در نتیجه باعث افزایش قیمت بلیط می‌شود.
با انتخاب زمان مناسب برای سفر خود، که معمولاً نیمه‌ی دوم سال و روزهای قبل و بعد از تعطیلات نوروز است می‌توانید بهترین پروازها را با ارزان‌ترین قیمت‌ها تجربه کنید. در سفرهای خارجی هر چه به زمان سفر نزدیک تر شویم با افزایش قیمت پرواز خارجی https://www.alibaba.ir/iranout مواجه هستیم.
قدم دوم آن است که دنبال بلیط چارتر باشید. پروازهای چارتری پروازهایی است که آژانس‌های هواپیمایی از قبل از یک شرکت هواپیمایی اجاره کرده‌اند، در نتیجه در زمان فروش، در تلاش‌اند که با فروش همه‌ی بلیط‌ها مانع از ضرر دیدن خود شوند، بنابراین بلیط‌ها را حتی شده با کم‌ترین قیمت به فروش می‌رسانند.
گاهی اوقات شنیده‌ایم که پروازهای چارتر امنیت ندارند و مسائل مختلفی را برای مسافران به وجود می‌آورند، اما باید گفت که پروازهای چارتری هیچ تفاوتی با پروازهای غیر چارتی ندارند، نه این که مسئله‌ی اتفاق نیفتد، اما در پروازهای غیر چارتری هم امکان بروز چنین مشکلاتی وجود دارد.
بنابراین اگر به خاطر عواقب بعدی، از خرید پرواز چارتری اجتناب می‌کنید، باید به شما بگویم که خیلی نگران نباشید و در نظر داشته باشید که خیلی از مسائل و مشکلات برای پروازهای غیر چارتری هم اتفاق می‌افتد.
قدم سوم آن است که دنبال بلیط لحظه آخری باشید. امروزه در عصر دیجیتال زندگی می‌کنیم با یک کلیک ساده، کلی پیشنهادات بلیط‌های ارزان لحظه آخری و یا بلیط ارزان هواپیما، مواجه می‌شویم. اما چرا این مسئله را مطرح کردم، برای آن که بگویم، اگر می‌خواهید سفر کنید لازم نیست از ماه‌ها و حتی هفته‌های قبل به خرید بلیط هواپیمایتان اقدام کنید. شما می‌توانید چند روز مانده به سفر و حتی روز پرواز بلیط هواپیمای خود را تهیه کنید.
اما چرا؟
آژانس‌ها و شرکت‌های هواپیمایی همواره به دنبال آنند تا بلیط‌های خود را به فروش برسانند و با حداکثر ظرفیت پرواز کنند، بنابراین هر چه به روز و ساعت پرواز نزدیک‌تر شویم، قیمت بلیط هواپیما را ارزان‌تر می‌کنند، تا احتمال خالی ماندن ظرفیت‌ها را به حداقل برسانند.
بنابراین هر چقدر شما خرید بلیط هواپیمایتان را به تعویق بیندازید، امکان خرید بلیط ارزان هواپیما برای شما بیشتر است. البته قدم اول را فراموش نکنید. چرا که اگر در فصول و ایام پر تردد مثل ایام نوروز یا تعطیلات تابستانی قصد سفر داشت باشید، به علت تقاضای زیاد مسافران برای خرید بلیط هواپیما، احتمالاً در روزها و لحظات پایانی پرواز هیچ بلیطی برای خریدن وجود نداشته باشد چه برسد به بلیط ارزان!
بنابراین اگر دو فاکتور مسافرت در ایام کم تردد مسافرتی و خرید بلیط لحظه آخری را در خرید بلیط خود لحاظ کنید، می‌توانید حتی بلیط‌های هواپیمایی حتی ارزان‌تر از بلیط قطار یا اتوبوس خریداری کنید.
قدم بعدی در خرید بلیط ارزان هواپیما آن است که دایره‌ی انتخاب خود را گسترش دهید. ممکن است بپرسید چگونه؟
برای گسترده کردن دایره‌ی انتخاب خود باید فکر خرید بلیط از آژانس‌های مسافرتی را از سر خود بیرون کنید. گشتن در آژانس‌های مسافرتی مختلف بسیار وقت گیر است و معمولاً بعد از سر زندن به دو یا سه آژانس مسافرتی شما از گشتن منصرف می‌شوید و یکی از آژانس‌ها را انتخاب کرده و بدون در نظر گرفتن شانس‌ها و بلیط‌های دیگر، اقدام به خرید می‌کنید.
بنابراین آژانس‌های مسافرتی گزینه‌ی مناسبی برای خرید بلیط ارزان هواپیما نیست. بهترین گزینه، خرید اینترنتی است. می‌دانیم که در سال‌های اخیر دسترسی به اینترنت در ایران تسهیل شده است و همه‌ی کسانی که تا چند سال پیش چندان با فضای نت آشنا نبوده‌اند هم در این فضا حضور یافته‌اند. بنابراین می‌توانید به جای ساعت‌ها و روزها وقت تلف کردن در آژانس‌های مسافرتی، با یک جستجوی ساده در اینترنت، با صفحات فروش بلیط بسیاری مواجه شوید، که پیشنهادات مختلفی به شما ارائه داده‌اند.
به این صورت شما با در نظر گرفتن نیازهای پرواز خود، از قبیل روز، ساعت، امکانات پرواز و چیزهایی از این قبیل می‌توانید دست به انتخاب بزنید، و مناسب‌ترین بلیط و ارزان‌ترین ترین بلیط را پیدا کنید و هم آنجا اقدام به خرید کنید.
این کار نهایتاً نیم ساعت از وقت شما را به خود اختصاص می‌دهد، در ضمن لازم نیست در شلوغی و ترافیک برای رفتن از این آژانس به آژانس مسافرتی دیگر عجله کنید، به علاوه‌ی اینکه با گسترش دایره‌ی انتخاب‌تان می‌توانید ارزان‌ترین بلیط‌ها را پیدا کنید.
در پایان باز هم تاکید می‌کنم که تنها چهار قدم تا خرید بلیط ارزان لازم است: اول آنکه زمان مناسب و خلوتی را برای سفر خود انتخاب کنید، اینگونه علاوه بر بلیط ارزان، سفر دلپذیرتری را هم تجربه خواهید کرد، دوم دنبال پروازهای چارتری باشید، سوم بلیط خود را در روزها و ساعت‌های پایانی پرواز بخرید و چهارم با خرید از سایت‌های اینترنتی دامنه‌ی انتخاب خود را گسترش دهید تا در نهایت مناسب‌ترین و ارزان‌ترین بلیط هواپیما برای نیازهای خود را پیدا کنید.
1 نفر خوششان آماده از این