زلزل.jpg
صندلی داغ این هفته با حضور ⭐یرمیا کیان⭐
به افرادی که در صندلی داغ شرکت کرده و از کاربر مورد نظر سوال کنند به ازای هر سوال 10 امتیاز تعلق میگیرد
هر نفر فقط ی بار میتونه سوال بپرسه
در اخر به فردی که در صندلی داغ شرکت(این هفته داداش ⭐یرمیا کیان⭐
کرده است 1000 امتیاز
در ضمن سوال تکراری امتیاز نداره
سعی کنیدبیشتر از 20سوال نپرسید تا دیگران هم بتونن سوال کنن تا 20سوال قابل قبول هستزلزل.jpg
آخرین بروز رسانی در 8 خرد, 12:35 ق.ظ از مریم(مدیر کل).
11 Liked
,  و 9 بقیه خوششان آماده از این
💖خواهش میکنم آقاجونم همیشه سالم سربلدپراترژی باشدانشالله...!(الاهی آمین آمین یارب العالمین💖
ممنونم سپاسگزارم ، امیدوارم همواره دلتون شاد باشه
ممنونم آقاجونم....امابجان خودم من همه ایناراتویه صفحه نوشته‌بودم بخداچرااااجداجدان
قسم نخور دختره خوبم ، هیچوقت
اشکال نداره باباجون ، من سعی کردم سوالی از قلم نیوفته
سلام خوبی
من فقط یه سوال دارم
سوالم این اگه بهت بگن از بچه های چهره اسمانی فقط و فقط با یه نفر میتونی از نزدیک ملاقات کنی دوست داری اون یه نفر کی باشه؟؟؟
:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
سلام ، خوبم متشکرم ...
کسی که بهشون علاقمندم متاسفانه نمیتونم اسمشونو ببرم ...
هزاران هزار دعای زیبا و انرژی مثبت را تقدیم قلب مهربانشما بزرگوار میکنم و برایتان بهترین لحظات را از خداوند منان خواستارم. متشکرم با آرزوی بهترینها براتون. دلتون همیشه شاد تنتون سلامت روزگارتون خوش
6 Liked
,  و 4 بقیه خوششان آماده از این
هزاران هزار دعای زیبا و انرژی مثبت را تقدیم قلب مهربانشما بزرگوار میکنم و برایتان بهترین لحظات را از خداوند منان خواستارم. متشکرم با آرزوی بهترینها براتون. دلتون همیشه شاد تنتون سلامت روزگارتون خوش
ممنونم محیا خانوم گرامی ، متشکرم از محبتتان ، ...
خواهش میکنم من هم از شما بابت وقتی که گذاشتید سپاسگزارم به امید موفقیت روزافزون شما در تمام مراحل زندگی
5 Liked
,  و 3 بقیه خوششان آماده از این
Hello
dear Kian .. Now I hope you're fine! Mr. Qian, I had a question. I was serving you who said that you were a great country abroad. Why did you come here everywhere in Iran?
And to what extent do you accept the religion of Islam and believe it?
And in the end I would like to thank you for your comment about myself. Good luck and good luck!
خخخخخخ مریم ازدامن زن به معراج میرسدفرشته جان کمی ناشیه
4 Liked
,  و 2 بقیه خوششان آماده از این
היי, מה Shryftvn Ltfakhvdtvn להציג עבודת Knydvbfrmayydchndsalh שלומך? מה לשבת וחברים הייתם? תודה.
این چیه نوشتی باران زبان آدمیزادی بنویس بذاآقاجون بفهم نمیدانم شایدمن نمیفهمم؟
3 Liked
,  و 1 نفر دیگر خوششان آماده از این