در حال نمایش یک پست
درود
با عـرض ادب و احترام میخواستم بدونم :...سلام و عرض ادب و احترام متقابل ...!
1-هدف و انگیزت از زندگی چیه ؟...رسیدن ب کمال ...وکمال از نظر شخصی خودم جلب رضایت خدا با خوشی و مهربانی در کنار خانواده و عزیزانم ...همچنین مردمی ک باهاشون سرو کاردارم ...!
2-چه چیزی آرومت میکنه و به چی دلخوشی؟...اصولن در مقابل افراد ناتوان و ضعیف احساسی هستم و نشوندن لبخند رو لب کسی ک بهر نحو شایسته بتونم آرومم میکنه و دلخوشیم اول خانواده و خادمی آقا و اربابم اما رضاست بعدم کار خیری ک انجام بدم ...!
3-عشق از دیدت یعنی چی؟... من عشقو با تمام وجودم لمس و تجربه کردم ... شیرین ترین احساسی ک تلخ میکنه کام انسانو وهمواره این شیرینی و تلخی باهات همراهه ...!
4-برنامت واسه آینده چیه؟...من مجدانه درس میخونم نه برای اینکه بجایی برسم بلکه برای تعالی خودم ...ویکی از مهمترین اهدافم کمک و هدایت دخترا و پسرانم هستن ک تمام سعیم برای پیشرفت اوناس ...!
5-(کلیشه) علم یا ثروت ؟چـرا ؟شاید اگه برای نمره بود می گفتم علم ... ولی صادقانه بگم من ثروت وترجیح میدم ... ب عقیده من اکثر کسانی ک ب علم متمرکز شدن ب اهدافشون نرسیدن ولی با ثروت میشه ب اوج هرچیز ک بخوای برسی حتی مهربانی و حتی بخدا نزدیکتر می تونی بشی البته بامنش صحیح و حسن استفاده و بهره برداری ...!
6-حسـرت خوردن یعنی چی؟... نمی دونم واقعن چون با این واژه غریبم ...حسرت هیچ چیزی رو نخوردم ...نه اینکه داشتم نه ...خیلی چیزا بوده ک نداشتم ولی برام واقعن مهم نبوده اگه بود خوببود نبودم مهم نیست ...!
7-عالم به علم یا عالم به عمل؟...موکدن عالم ب عمل بهتره ...!
8-محدودیت از دیدت یعنی چی؟...اگه از دید مثبت نگاش کنیم چارچوبی از قوانین و مقررات حاکمه و عرفی و سنتهای معقول ک پسندیده هستن ...ولی در بعد منفی محدود شدن از هرآنچه معقولم ک باشه هست و باهاش شدیدن مخالفم ...!
9-برداشتت نصبت به من چیه؟... احمد جان بنده و حضرتعالی زیاد محاوره و ارتباط خاصی باهم نداشتیم ...نمی دونم از کاربرای قدیمی هستین ک اسمتونو عوض کردین یا نه ...بهر حال شناختی از شما ندارم و اظهار نظر نمی تونم بکنم ...!
10-اگه یه روز بفهمی یکی همه پی ام هاتو خونده چیکار میکنی؟... خخخخ ...خب بستگی داره کی باشه اون ی نفر ... من هیچ پیامی ندارم ک بابتش شرمنده بشم ...بنابراین با اینکه ب حریم خصوصی افراد احترام خاصی قائلم ولی برام مهم نیست ک پیامام خونده بشن ... بجز شیطنتهای کودکانه چیزی نداره پیامام خخخخ ...!
ببخشید سوالام شاید تکراری یا چیپ باشه در کل شرمنده مزاحم وقتت شدم امیدوارم رو صندلی برشته بشی !...از حسن لطفتون بی پایان سپاسگزارم وامیدوارم تونسته باشم ب نحو مطلوبی سوالات حضرتعالی رو پاسخگو بوده باشم ...!
در پناه حق باشی در کنار خانواده 🌹... حق همیشه یارتان باشد ...همچنین بنده هم از خداوند منان سلامتی و دلخوشی و عاقبت بخیری برای شما و خانواده و عزیزانتان مسالت دارم ...صمیمانه سپاسگزارم احمد عزیز ...!
پسند کردم (5)
Loading...
6