29 شهریور, 1396 از
در این تصویر:
اضافه شده:
29 شهریور, 1396
سایز فایل:
410.96 kb
کیفیت:
391×479
نظرات:
7
{total} بازدید:
2
سلام خواهری نازنینم ... اي عزيز ترين مونس و اي ناز ترين همدم ... تورا در لحظه لحظه هاي عمرم ياد مي كنم ... تو را در سطر سطر خاطرم ياد مي كنم... تورا در صفحه صفحه دفتر دلم ورق مي زنم... تو را مي خوانم و تو ساده و نازنين مرا نگاه مي كني... فقط صداي پر مهر تو گوشم را پر كرده... و نواي دلفريب تو آشيانه قلبم را لانه خود ساخته ... و نجواي دلربايت آن آورده بر سرم ... تا ديگر نه صدايي از كسي بشنوم و نه روي ديگري را ببينم... ومن قطرات اشك را بر روي گونه هاي خود چه خنك احساس مي كنم... و قطرات خون را در دل چه گرم... و مي انديشم كه تو در اين زمان به چه مشغولي و دلت در كجا سير مي كند ... چشمانت را نمی دانم چون همیشه از من دوربوده اند ... ولی ای کاش دلت یادی از قلب پرالتهابم می کرد خواهرم ... کاش میشد تا چشم در چشمانت و دست در دستانت ... تورا در آغوش برادرانه خود می فشاردم... تا گرمای محبت خواهرانه ات را از جانو دل احساس می کردم ... وه ک چ زیباست دوست داشتن تو خواهری خوشگل و نیک سرشتم ...!
علی
لایک
رویا(ناظرارشد
داریوووووووش کوجایی؟؟
امیر طاها
الان میگم کجاست ...!
رویا(ناظرارشد
اگه دیدیش بوگوووو آب قند امروز زیاد لازم داریما😂😂😂🏃🏃🏃🏃😂
محیــا (ناظـر)
سلام داداشی ممنونم عالی و با احساس بود سلامت باشید /// مرسی علی اقا و رویا جان
امیر طاها
قربون تو خواهری خوشذوقم ...!
مریم(مدیر کل)
رویا تو هم هر روز فشارت مبفته اب قند میخواهی. ابجی صبح قبل از بیایی سایت چند لیوانی اب قند بخورحالا داریوش از کجا پیدا کنیم اخه؟
رویا(ناظرارشد
ای بابا ابجی باسع خودم نمیخام ک...واسه طاها و محیا و ریحان میخام از بس قربون صدقه هم میرن فشاراشون میوفته تند تند اب قند بدیم بهشون
امیر طاها
ندیدی مگه داشت ب کاراش می رسید دا ...برو ببین تو فایلش رویای زیبا ...!
محیــا (ناظـر)
امروز سالروز ورود ریحانه به چهره بود برای همین چند تا پست پشت سرهم براش گذاشتم خوشحال شه مرررررررررررسی رویا جان
امیر طاها
خخخخخخخ ...خب رویا جان چرا همش سفارش میدی داریوش بیاره خو ...اگه برای منه ک خودت بیار دا ...نه اگه خودت میخوای بخوری ک اونو هرچی مریم بانو بگن ...!