مریم(مدیر کل)

متولد شهریور 15 زن

10 اسفند, 1396 از
بوی گیاه تازه رزماری هوشیاری و حافظه را برای مدتی افزایش می دهد همچنین رزماری برای تسکین اعصاب، رفع بی‌خوابی و استرس نیز توصیه میشود.

10 اسفند, 1396 از
اگر عنصر کلسیم از بدن ما حذف شود به هیچ وجه نمی توانیم هیچ اندامی را تکان دهیم! این عنصر عامل انقباض ماهیچه هاست...

10 اسفند, 1396 از
مایعات تجمع یافته درطول روز در وضعیت درازکش وخوابیده به سیستم عروقی وگردش خون برمیگردد وبدلیل اختلال توانایی بطن_چپ درتخلیه خون اضافه شده فشار درگردش خون ریوی افزایش می یابد 💯 افزایش فشارخون ریوی باعث شیفت مایع به فضای کیسه های هوایی شده و آلوئول پر ازمایع قادر به تبادل O2 و Co2 نیست ودرنتیجه بیمار دچار تنگی_نفس_شبانه و اختلال خواب میشود 💯 تنگی نفس حمله ایی شبانه نمایانگر وقوع احتقان_حاد_ریوی است که به دلیل افزایش بازگشت خون وریدی به ریه ها درطول خواب وسرکوب مرکز تنفس در هنگام خواب است 🔴 زمانیکه بیمار به حالت عمودی درمی آید یا می ایستد در طول 30 دقیقه حمله PND پایان میابد 🔴 چون سیستم گردش خون یک سیستم بسته است صدمه به یکی از بطن ها معمولا به نارسایی دیگری منجر میشود. 🔰 دیورتیک ها ( دفع آب اضافی درریه) و دیگوکسین ( تقویت قلب چپ) ورژیم کم نمک از درمانهای اصلی PND است 🔰 عامل PND از مشخصه اصلی بیماریهای قلب وعروق است

10 اسفند, 1396 از
🍇 🍃 🍇 هسته ی انگور برای سلامت موها مفید است چون باعث تقویت و مقابله با ریزش مو😱 می شود. 🍃 🍇 مصرف هسته ی انگور باعث جوانی و سلامت هر چه بیشتر پوست می شود. 🍃 🍇 روش مصرف هسته ی انگور👇 ♻ ️ انگور را درسته و با هسته میل کنید. ♻ ️ همچنین می توانید هسته ی انگور را خارج کرده بشویید و خشک کنید. آن‌ ها را آسیاب کرده و یا به صورت درسته در اسموتی ها یا آب میوه های خانگی بریزید. اگر هسته ی انگور را به همراه انگور درسته مصرف می کنید حتماً آن را به خوبی بجویید تا راحت تر هضم شوند.