.پست شده در صندلی داغ
بایاد و نام و توکل بر خدای بی همتا ...! بنده سیروس رنجبر ...ملقب ب امیر طاها ...اسممو دوست دارم و اگر سیروس نبود دوس داشتم امیرطاها باشم ... فک کنم چهارم یا پنجم ابتدایی بودم داشتیم با بچه ها قایم باشک بازی میکردیم ... چن تا دختر دایی پسرعمه و دختر خاله پسرخاله بودیم ...مث الان ک هیچکی منو دوس نداره اونموقع هم کسی منو دوس نداشت و چیزی ک تعریف میکنم اتفاقی فرض کنین شما ... اونروز بخصوص دخترا هول محور من می چرخیدن ... ی دختر دایی مادرم داشت ک همسایمونم بود و من هیچ توجهی ب اون نمی کردم ... دنبال ی جای خوب واسه قایم شدن میگشتم ک یهو ایم ک اسمش ف .ر بود منو گرفت کشید پشت ی دیواری ... اونوقتها تهران می نشستیم و تو دهات کوره خوشگلمون مهمون بودیم ... بلا فاصله دستاشو انداخت گردن من و گفت خیلی دوست دارم ...من هول کردم و ی ویشکونش گرفتم ...یهو سرصدا کرد و ی بی حیا بازی ای راه انداخت ک بیا و ببین ...هرچی التماس کردم نشد این می دوید و می گفت عاتیش گرفتم ... دیدم من سمت راست باسنشو ویشکون گرفتم اون سمت چپو گرفته ... گفتم عوضی چرا اینورو گرفتی ... همه بچه ها جمع شده بودن ...دختری ک دوسش داشتم اومد گفت چیکارش کردی ...ف.ر می دویدو جیغ می کشید ... یهو متوجه چیزی شدم رفتم گرفتمش وای دیدم ی زنبور قرمز گنده نیشش زده و این چسبیده بوده ب لونه زنبور ...بقیه اش صحنه داره و سانسورش میکنم ... خخخخخخ ...فقط طفلی 10 روز نمی تونست بشینه ...دلم براش سوزید ...الان دوتا دختر و ی پسر داره و ی عروس خوشگل خودش و همسرش معلمن و زندگی خوبی دارن ...! ...وقتی خودمو تو آینه می بینم حس خوبی دارم ...از خودم راضیم ... مث همه شماها فک میکنم ک بهترینم ... کلن اعتماد بنفسم بالاست ک خیلی از خودم متشکرم ...! ...واما غذا ...برا صبونه کله پاچه ...جمعه ها حتمن یا باید آبگوشت باشه نهار یا قرمه اشگنه ... آلبالو پلو وماکارونی رو دوست دارم ولی اصلی ترین غذای من چلو گوشته ...مرغ کم میخورم و ماهی زیاد ... از هیچ غذایی بدم نمیاد فقط آش نمی خورم ...اصلن نمی خورم ...سوپ چرا می خورم ...یادتون باشه مهمونم کردین اول سوپ بدین بعد چلو گوشت ...اگه بوقلمون باشه بهتره ...! ...تفریح من بیشتر مسافرته ... تا بابای عزیزم زنده بود 20 روز از ماهو ب سیرو سفر بودم ...تقریبن همه جای ایرانو بجز یکی دو شهرو گشتم ... خوش مسافرتم و پایه ... ب لحاظ کاریم بیشتر سفر میرم ... بعداز پدرم زندگی واقعیم تارشد و تو مجازی حضوری بی وقفه پیدا کردم ولی اصولن تفریحم با خانواده و داداشامو آبجیام هست البته متوجه منظورتون دقیقن نشدم ک فرمودین سوال سختیه اگه باز تر و واضحتر بپرسین بهتر جواب میدم ...! ...
امیر طاها {ناظر سایت}
.پست شده در صندلی داغ
صل الله علیک یا اهل بیت نبوه ...! ....................................... در مسلخ عشق آهسته روانیم ... دل سوخته عشق آل عباییم ... هرکس در دل ما خانه کند ... ببیندزعشق علیست مهربانیم ...!
مریم
.پست شده در صندلی داغ
بیوگرافی کامل خودت رو بگو؟ دوست داشتی اسمت چی باشه؟ یکی از جالبترین خاطرات دوران کودکیت را بگو وقتی خودت را توی آینه میبینی چه احساسی داری؟ چه غذاهایی را دوست داری؟ موقع تفریح چه کارایی می کنی؟
💕bano-iran💕 {ناظر سایت}
.پست شده در صندلی داغ
[quote=30] بیوگرافی کامل خودت رو بگو؟ دوست داشتی اسمت چی باشه؟ یکی از جالبترین خاطرات دوران کودکیت را بگو وقتی خودت را توی آینه میبینی چه احساسی داری؟ چه غذاهایی را دوست داری؟ موقع تفریح چه کارایی می کنی؟:two_hearts:این سوال خیلی سخته ج بده خخخخخ
reza azad
.پست شده در صندلی داغ
وقتی تو اینه خودم میبینم .. دیگه کسی رو نمیبینم
امیر طاها {ناظر سایت}
.پست شده در صندلی داغ
واما رویای زیبا ... باسلام و تهیت بانوی ارشد ...! دوچرخه : عشق نوجوانی ...! همکلاسی...یادشون بخیر سوسک...لوس باز خانوما ... مسی...خیلی خره ک گل زد بهمون ...ولی دوسش دارمو قابل احترام کیف مدرسه...هیچوقت کیف دستم نگرفتم واسه بچه ننه ها بود دا ... کدو...تیپ الان خیلی از خانوما ... افغانستان...دوست و خواهر...خاهرای خوشگلا نه مث شماها ...الان بیشترین عارایش و تیپ واسه اوناس دا زیرشلواری ...یاد عموهام و بابام میوفتم دا ...خخخخخخ رویا😊...اوج احساس و عاطفه ...عجول وکمی بی فکر ...پرانرژی و هیجانی ...جلب انگیزه کلن و رفیق قدیمی و دوس داشتنی من ... عباس قادری...خوشتیپ و لوند ...خیلی از ترانه هاشو دوس دارم ... ماه رمضون... ماه زیبای خداست ولی پدر درمیاره دا ... کنکور...کابوسی وحشتناک بود قبلنا ...الان کنکور ینی پول ... عشق ...شیرین ...دلپذیر ... عالی ...وهرآنچه بهترینه شاملش میشه ...ولی تهش دروغ و خیانت ...ازنظرمن عشق =هیچ پول و ثروت...جووووووووووون ...جیگر ...باقلوا عاشقشم دا ...حلال تمام ملزومات بشری ،انسانی ، وحتی آدمیت ...!!! صدای تیک تیک ساعت ...عمر گران است ک می گذرد ... رها😎...درد نگیری رویا ... رها :::خوبی ...پاکی ... عفت ...پاکدامنی ...برای من رفیقی ک عزیزه در اوج بد بودنش مرده و با معرفت ...تو رفاقت کم نمیاره ...حدشو میدونه و با عقل و قلبش پات وای میسته نه با هوا و هوس ...کلن دوس داشتنه دا ...! پسر شجاع...خخخخخخخ...بعضی از برو بچ اینجا ک میخوان یجورایی خودنمایی کنن ... پدر پسر شجاع... منطق ... کوکب خانم... خخخخخ ...خاطرات جلب ناک ... آجیل عید...شورو حال ... شازده کوچولو...لغلغه زبون خیلیا ... عمه...عزیزترین عضو خانواده... ماتم کش فحش خور ... گشت ارشاد...مزاحمین سرکاری ماه عسل احسان علیخانی...بچه پررو ولی برنامه خوبیه ... ایرانسل...عضواصلی خانواده ایرانی ... روحانی... ... قبولش دارم ومی دونم ک می تونه کارایی بکنه ! ایناشم🙈...زهرمار دیووونه ...تنها کلمه ای ک بعداز زشتو شنیدم و شدیدن عاشق شنیدنشم ... یک و نیم ...درد نگیری توووو ...اگه همه بروبچ بیان باغ من چ حالی باهم بکنیم ... پاستیل... عشق دخترم ... دوست... قلب ... پشت ... جلو ...بغل ...کنار ... بالا ...پایین ... خنده ...گریه ... ومگر خائن باشه از هرچی پسته تو دنیا پست تر ...!
امیر طاها {ناظر سایت}
.پست شده در صندلی داغ
با سلام و درود خدمت بانوی آسمان ...! تمام سوالات عالی رو ک با سوالات خانوم مدیر یکی بود جواب دادم ...اگربازهم موردی باشه در خدمتم ...!
امیر طاها {ناظر سایت}
.پست شده در صندلی داغ
خواهشمندانه منتظر سوالات بعدی تون هستم رویای زیبا ...! فقط بیو گرافیم مونده ک اونو گذاشتم وقت مناسب جواب میدم ... !
امیر طاها {ناظر سایت}
.پست شده در صندلی داغ
رویا(ناظرارشد)... 15 دقیقه پیش #12 خوووووب خووووووب من برگشتم طاها با سوالاتم دوباره😎😎...خوش برگشتی دا ...! 1. اسم :امیر 2. فامیل :طاها 3. سن :مرا گر پیر و گر جوان خوانی ... ب اشعارم نگر خود سنم می دانی 4. فرزند چندم خانواده :منم آن اولین فزرند خانه ... ک تا عاخر کوچیک همه می مانه ... 5. سال تولد :درسالی پراز خشکسالی و فقر پای نهادم در جهان ... گلستان شد و آباد روزگار پس بماند این نهان 6. روز تولد :26مین روز از روزهای خدا 7. ماه تولد :تولد یافتم در ماه مرداد ... ک خداوند دلی چون شیر بمن داد ... 8. عدد مورد علاقه :7 را دوست دارم چون برایم مقدس باشد این ... همه گویند 13 نحسه اما برایم شانس همین 9. رنگ مورد علاقه :سفید...وهررنگی ک روشن باشه 10. متاهل یا مجرد :متاهلم 11. رنگ چشم :سیاهه دا 12. رنگ پوست :گندمی سفید 13. رنگ مو :سیاهه دا 14. قد :185 15. وزن :بین 85 تا 90 درنوسان 16. تفریح مورد علاقه :مسافرت و دورهمی خانوادگی و دوستان وبازی شیرین حکم 17. ورزش مورد علاقه :فوتبال ک بازی میکنم ..و پینگ پنگ ک با دخترمو برادرزاده هام روزی حداقل یکساعت مشغولیم 18. بهترین خاطره ی زندگیت تو مجازی :چون نمیخوام کلی گویی کنم و بگم آشنایی با شما دوستان عزیز ...پس این سوالو بزار ی روز دیگه بپرس ک کامل جواب بدم ...! 19. بهترین دوستت تو دنیای واقعی:اینو نمی تونم بگم بهترین کیه ... چون توی مجازی هرروز ی اتفاق تازه نیوفته ...ولی دوستانی ک انتخاب میکنم تا خوب بودنشون ثابت نشه ادامه نمیدم باهاشون ...اینم دوس دارم ی روز دیگه جواب بدم 20. پدر یا مادر یا هر دو :متوجه سوال نشدم ...پدرعزیزم از پیشمون رفته ...ولی سایه ی پر مهر مادرم برسرم مستدام هست شکر خدا ... 21. شغل مرد علاقه :خب من خبرنگارم و عاشق این حرفه بودمو هستم 22. دانش جو یا دانش آموز :زگهواره تا گور دانش بجوی ... واحتمالن برا دکترا شرکت کنم 23. غذای مورد علاقه :گفتم دا چلو گوشت ... البته تو اگه مهمونم کردی بوقلمون لطفن 24. خصوصیت بدت :خیلی ساده ام 25. خصوصیت خوبت :تودل برو جیگرم دا 26. تو مجازی کیو دوست نداری:منظورم چهره نیستا کل مجازیو میگم ...عادمای عوضی زیادی هستن ک رنگارنگن ودوسشون ندارم ...وکسانی ک برای رسیدن ب یکی از هر راهی وارد میشن وبرای معاشقه کردن بهم داداش و آبجی میگن ... خواهر برادر میگن ...با باو دختر میگن و کلن اسم محارم رو همدیگه میزارن ...یکی از خط قرمزام اینه تو مجازی...ونفرت دارم از این افراد چ واقعی چ مجازی ...!!! 27. بهترین دوستت اینجا کیه :خب سوال یکم مبهمه دا ... مردو زنش باید مشخص میشد ... منکه با اکثریت دوستم ...اینم بعدن بپرس دا ... 28. ماشین مورد علاقه :من دوست دارم برم کارکنم پول دربیارم برم ی لیسان بخرم باهاش برم پیاز سیب زمینی بفروشم دا ...خخخخ ...من عاشق پرادو هستم ...پرادو چار در مشکی متالیک ...یبار پولم عاماده شد بخرم ک بابا جونم مریض شد و خرج وجود نازنینش کردم ک حلالش ...یبارم کگرون شده بود 8صدتومنی داشتم می خواستم برم بخرم ک مامان اومد گفت جفت داداشای کوچیکم زن میخوان ... دیگه واسه اونا خونه درس کنو عقد و عروسی و 45 تومنم بدهکارشدم دا ...! 29. تیپ مورد علاقه :کت و شلوار ...و دومی هم کاپشن چرم و شلوار کتان 30. سرعت اینترنتت :خوبه بالاست سلام داره خدمتتون 31. استقلال یا پرسپولیس :خخخخخ...قلقلکم نده دا ... ینی تو هنوز تاج سرتو نمیبینی ... 32. بازیکن مورد علاقه :مطمئنن علی دایی نیس ... کریم چطوره ...خخخخخ 33. بازیگر مورد علاقه :جواد رضویانو دوس دارم تا میبینمش خودبخود خندم میگیره ... 34. حرفات و با یه اهنگ بخای بگی چی میزاری 😉:نمی دونم کدوم حرفامو میگی کع ...مشخص کن کدوم حرفام خووو 35. رفیق بازی ؟نه ...البته ی زمانی کوتاهی بودم ولی خیلی کم 36. دشمنت کیه ؟خیلی بدجنسی تو ... دارم برات جیگرتو درمیارم ... خدا بدادت برسه بشینی رو صندلی ... دشمن اصلی من دل رحمی و لطف بیش از حدمه ...ولی اگه اسم شخص میخوای دوباره بپرس ... 37. کدوم ورزش رو انجام میدی ؟الان همون فوتبال و پینگ پنگ 38. یه حرفی که تا حالا بهم نگفتی؟عاخی خجالت می کشم دا ... مامانش اینا... وووووی ...خخخخخ 39. آهنگ مورد علاقه :آهنگ بهش بگو دوسش دارم ...و همینی ک تو فایلمه ... 40. مارک موبایلت ؟ی N96دارم ک خیلی دوسش دارم ... یدونه ازین سیب گازخورده ها دارم ک استفاده نمی کنم ...گوشی الانمم هاویه دا 41. من و با یه شکلک نشون بده😊😊 ؟اینجا نمیشه کع ... 42. خودتو با یک شکلک نشون بده :اینم نمیشه 43. درجه حرارت صندلی :درد مورب نگیری توووو دارم برات ... 44. درجه حرارت خودت :بایکی همین الان بحثم شد یکم ولوم حرارت زده بالا ... 45. هنگ کردی : شوخی نکن دا ...منو هنگ ...ی چی میگیا ...خخخخخخخخ ... مرسی از بدجنسیت ...دارم برات چجورم دارم ...خخخخخخخخخ ...منتظر آتیشای بعدیتم ...!