.پست شده در صندلی داغ
خواهشمندانه منتظر سوالات بعدی تون هستم رویای زیبا ...! فقط بیو گرافیم مونده ک اونو گذاشتم وقت مناسب جواب میدم ... !
امیر طاها {ناظر سایت}
.پست شده در صندلی داغ
بایاد و نام و توکل بر خدای بی همتا ...! بنده سیروس رنجبر ...ملقب ب امیر طاها ...اسممو دوست دارم و اگر سیروس نبود دوس داشتم امیرطاها باشم ... فک کنم چهارم یا پنجم ابتدایی بودم داشتیم با بچه ها قایم باشک بازی میکردیم ... چن تا دختر دایی پسرعمه و دختر خاله پسرخاله بودیم ...مث الان ک هیچکی منو دوس نداره اونموقع هم کسی منو دوس نداشت و چیزی ک تعریف میکنم اتفاقی فرض کنین شما ... اونروز بخصوص دخترا هول محور من می چرخیدن ... ی دختر دایی مادرم داشت ک همسایمونم بود و من هیچ توجهی ب اون نمی کردم ... دنبال ی جای خوب واسه قایم شدن میگشتم ک یهو ایم ک اسمش ف .ر بود منو گرفت کشید پشت ی دیواری ... اونوقتها تهران می نشستیم و تو دهات کوره خوشگلمون مهمون بودیم ... بلا فاصله دستاشو انداخت گردن من و گفت خیلی دوست دارم ...من هول کردم و ی ویشکونش گرفتم ...یهو سرصدا کرد و ی بی حیا بازی ای راه انداخت ک بیا و ببین ...هرچی التماس کردم نشد این می دوید و می گفت عاتیش گرفتم ... دیدم من سمت راست باسنشو ویشکون گرفتم اون سمت چپو گرفته ... گفتم عوضی چرا اینورو گرفتی ... همه بچه ها جمع شده بودن ...دختری ک دوسش داشتم اومد گفت چیکارش کردی ...ف.ر می دویدو جیغ می کشید ... یهو متوجه چیزی شدم رفتم گرفتمش وای دیدم ی زنبور قرمز گنده نیشش زده و این چسبیده بوده ب لونه زنبور ...بقیه اش صحنه داره و سانسورش میکنم ... خخخخخخ ...فقط طفلی 10 روز نمی تونست بشینه ...دلم براش سوزید ...الان دوتا دختر و ی پسر داره و ی عروس خوشگل خودش و همسرش معلمن و زندگی خوبی دارن ...! ...وقتی خودمو تو آینه می بینم حس خوبی دارم ...از خودم راضیم ... مث همه شماها فک میکنم ک بهترینم ... کلن اعتماد بنفسم بالاست ک خیلی از خودم متشکرم ...! ...واما غذا ...برا صبونه کله پاچه ...جمعه ها حتمن یا باید آبگوشت باشه نهار یا قرمه اشگنه ... آلبالو پلو وماکارونی رو دوست دارم ولی اصلی ترین غذای من چلو گوشته ...مرغ کم میخورم و ماهی زیاد ... از هیچ غذایی بدم نمیاد فقط آش نمی خورم ...اصلن نمی خورم ...سوپ چرا می خورم ...یادتون باشه مهمونم کردین اول سوپ بدین بعد چلو گوشت ...اگه بوقلمون باشه بهتره ...! ...تفریح من بیشتر مسافرته ... تا بابای عزیزم زنده بود 20 روز از ماهو ب سیرو سفر بودم ...تقریبن همه جای ایرانو بجز یکی دو شهرو گشتم ... خوش مسافرتم و پایه ... ب لحاظ کاریم بیشتر سفر میرم ... بعداز پدرم زندگی واقعیم تارشد و تو مجازی حضوری بی وقفه پیدا کردم ولی اصولن تفریحم با خانواده و داداشامو آبجیام هست البته متوجه منظورتون دقیقن نشدم ک فرمودین سوال سختیه اگه باز تر و واضحتر بپرسین بهتر جواب میدم ...! ...
امیر طاها {ناظر سایت}
.پست شده در صندلی داغ
با سلام و درود خدمت بانوی آسمان ...! تمام سوالات عالی رو ک با سوالات خانوم مدیر یکی بود جواب دادم ...اگربازهم موردی باشه در خدمتم ...!
امیر طاها {ناظر سایت}
.پست شده در صندلی داغ
سلام متقابل و خواهشمندم ... گفتار من حاکی از شنیده هایم بود ...خوشحال میشم ک خبر ازدواجتو بشنوم ... ولی مهمتر از همه آرزو میکنم عاقبت بخیر بشی ...هر سوال دیگه ای باشه درخدمتم دا ...!
ĦѦღi∂ɛн
.پست شده در صندلی داغ💕roza-rezvani💕
یکی از جالبترین خاطرات دوران کودکیت را بگو چه غذاهایی را دوست داری؟ موقع تفریح چه کارایی می کنی؟ از کدوم یکی از آلات موسیقی خوشت میاد یا دوست داری یادش بگیری؟ علایقت توی زندگی چیه؟ بهترین و بدترین خوابی که دیدی چی بود؟ اگه 10 میلیارد داشته باشی چه کارایی میکنی؟ دوست داری اسم بچه هاتو چی بذاری؟ دوست داشتی غیر از شهر خودت بچه کدوم شهر باشی؟ بهترین و بدترین روز زندگیتو توضیح بده؟ آخرین باری که با تمام وجود گریه کردی و خندیدی کی بوده؟ علم بهتره یا ثروت؟چرا؟ به کدوم شهرهای کشورمون دوست داری سفر کنی؟ سرگرمی مورد علاقه ات چیه؟ طرفدار کدوم ورزش و تیم ورزشی هستی؟ تا حالا چند تا دروغ گفتی؟بزرگترینشون چی بوده؟ دوست داری جای کدوم شخصیت کارتونی باشی؟ موسیقی مورد علاقه ات و خواننده های مورد علاقه ات چیه؟ اگر به 7 سالگی برگردی چه کارایی انجام نمیدادی؟ فرض کن قراره فیلم زندگیتو درست کنن به نظرت اسمش چی باشه؟ از چه چیزی تو زندگیت بیشتر از همه میترسی؟ دوست داری چی هدیه ای بگیری و بهترین هدیه ای که تا الان گرفتین چی بود؟ اگه از بهترین دوستت بخوای تورو توصیف کنه به نظرت درباره ی تو چی میگه؟ اگه تا الان کسی رو ناراحت کردی یا از دست کسی ناراحت شدی توضیح بده؟ دوست داری تا چند سالگی عمر کنی؟ از دوران پیری می ترسی؟ آشپزی بلدی چه غذاهایی؟ تا حالا تو زندگیت به کسی کلک زدی؟میتونی بگی؟ از کدوم شخصیت کارتونی خوشت می آید؟ بهترین دوستت در دوران زندگی؟ بهترین دوستت داخل دانشگاه ؟ اولین باری که دانشگاه رو دیدی چه حسی داشتی؟ چقدر نظر بقیه درباره ی خودت برات مهمه؟ اگه قرار باشه 3 تا آرزوت همین الان برآورده بشه ، آرزوهات چیه؟ دلت میگره چیکار می کنی؟ از بین اساتید دانشگاه 2نفرو به عنوان بهترین و 2نفرو به عنوان بدترین بگو؟ چه مهارت هایی رو بلدی و دوست داری چه مهارت هایی رو یاد بگیری؟ حاضری یک شب رو توی خونه ی متروکه ای که گفته می شود جن زده است تنها بگذرونی؟ اگر قرار باشه بمیری و امکان برقراری ارتباط با کسی رو نداشته باشی چیزی هست که به خاطر نگفتنش به کسی افسوس بخوری؟ اسم کدوم یکی از اینها رو بی وفایی میگذاری؟ (فقط یکی رو انتخاب کن) ریا، بی تفاوتی ، خیانت آیا آدمهایی هستند که اونقدر حسرت زندگیشونو به دل داشته باشین که بخواهید زندگیتونو باهاشون عوض کنید؟اونا کیا هستند؟ حاضرید یک پروانه زیبا رو بکشید و بالهاشو بکنید و در عوض به یک تعطیلات یک هفته ای مجانی هر جای دنیا که مایل باشید برید؟ اگه قرار باشه یک سوسک رو له کنید چطور؟ آیا حاضرید 20 سال در اوج شادی و رضایت زندگی کنید به شرطی که درست بعد از این مدت بمیرید؟ لذت بخش ترین رویای شما چی بوده؟بدترین کابوستون چی بوده؟ خونه شما با همه دار و ندارتون آتیش می گیره بعد از نجات عزیزاتون فقط می تونید یک چیز دیگه رو بردارید اون چیز چی میتونه باشه؟ اگر بتونید نوع مرگتون رو انتخاب کنید چه جور مرگی رو انتخاب کردین؟ در زندگی بیشتر از همه مدیون چه کسی هستید؟ تنهایی شام خوردن یا تنها به سینما رفتن ! کدوم شما رو ناراحت میکنه؟ ترجیح میدهید با کسی که از شما باهوش تره بازی کنید یا برعکس؟ در زندگیتون بیشتر برای چی تلاش می کنید؟ پیشرفت ، امنیت ، عشق ، هیجان ، علم یا چیزهای دیگه ؟ اگه میتونستید سناریوی خواب امشبتون رو بنویسید چه موضوعی رو انتخاب می کردین؟ ..... ترین ها: شوخترین: پسر: دختر: فعال ترین: پسر: دختر: درس خونترین: پسر: دختر: فضول ترین: پسر: دختر: باحالترین: پسر: دختر: با جنبه ترین: پسر: دختر: آروم ترین: پسر: دختر: خوش خنده ترین: پسر: دختر: با معرفت ترین: پسر: دختر: مودب ترین: پسر: دختر: ناشناخته ترین: پسر: دختر: پایه ترین: پسر: دختر: ساز مخالف ترین: پسر: دختر: باحال ترین ترین سوتی کلاس: پسر: دختر: نظرت راجع به دخترا و پسرای دانشگاه چیه؟ تا حالا تو کلاس های دانشگاه سوتی دادی؟ مذهبی هستی؟ اولین و آخرین باری که تقلب کردی با نمره هایی که گرفتی؟ اولین چیزی که با این کلمات به ذهنت میرسه؟ خدا: مادر: پدر: بجنورد: دانشگاه: غذای دانشگاه: میدان شهید: استاد جیا: خرید: عید: چاپلوسی: سینما: حراست: خانومای کلاسمون: آقایون کلاسمون: 13بدر: سال89: خوابگاه: مسئول خوابگاه: ایران: چه چیزی به زندگیت ارزش میده؟ چه رنگ و چه فصلی رو دوست داری؟ اولین باری که بچه های کلاس رو دیدی چه حسی داشتی؟ جو کلاس رو چه جوری میبینی؟ از چه تیپ آدمها با چه اخلاقی بیشتر خوشت می آید؟ تا حالا عاشق شدی؟(عشق به هر چیزی) دوست داری چه ماشینی داشته باشی؟ اگه بدونی یک ماه دیگه بمیری چیکار میکنی؟ یک صفت برای تک تک بچه های کلاس بگو(یک کلمه) شعارت توی زندگی چیه؟
ĦѦღi∂ɛн
.پست شده در صندلی داغ
در مورد همه کاربران: شلوغ ترین ها: آروم ترین ها: آب زیر کاه ترین ها: سنگین ترین ها: یخ ترین ها: ناشناخته ترین ها: خوش تیپ ترین ها؟ با نمک ترین ها؟ شیرین ترین ها ؟ به روز ترین ها؟ تو زندگیت بیشتر از همه به چی وابسته ای ؟؟ الان دقیقا محیط اطرافتو توصیف کن تعداد دوس پسر؟ چرا همیشه یکی هست که باهات مخالفت کنه؟ چرا فیلم زیاد می بینن ولی کتاب نمی خونن؟ چرا باجناقها هیچوقت از هم خوششون نمیاد؟ چرا زنها بچه برادرشون رو بیشتر از بچه خواهرشون دوست دارند؟ هیجان و تعریف کن؟دوسش داری؟ شخصیته منو تو یه پاراگراف شرح بده؟ خونتون طبقه چندمه؟ اسم مدرسه ابتدایی راهنمایی و دبیرستانتو بگو يكي از شعرهاي دوران كودكيت كه خيلي دوسش داري رو بخون. مسواکت چه رنگیه ؟ رنگش برات مهمه ؟ رنگ مورد علاقه ؟ رنگ جورابات اکثرا چه رنگیه؟ رفتارت با اطرافیانت چطوری هستش هم در مجازی و هم دنیای واقعی ؟
ĦѦღi∂ɛн
.پست شده در صندلی داغ
نظرت درمورد من چیه کلا چه تصوری از من داری ؟؟صادقانه جواب بدیا بدونه تعارف اولین کلمه که با دیدن اسمای زیر به ذهنت میرسه چیه مادر پدر خواهر گل روز فصل رنگ ماه رادیو معنی اسمت چیه!؟ فکر میکنی چقدر برای رسیدن به هدفت تلاش کردی ؟ وقتی میری جلوی آینه اولین فکری که به ذهنت میرسه چیه؟ چند ساعت برای اینترنت و دوستای مجازیت صرف میکنی؟ تاحالا از کلاس بیرونت کردن؟ معلم تنبیهت کرده؟ از کلاس جیم شدی؟ چیزی که میتونه خیلی خیلی بترسونتت چیه؟ نظرت درباره ی عدد14 چیه؟ تاحالا شده خودتو بزنی محکم؟اگه آره:خب چرا همچین میکنی؟ تا حالا عکس کی رفته رو دیوار اتاقت؟ بهترين دوست اينترنتيت كيه؟(صادق باش! از دست كودوم دوست اينترنتيت تاحالا خيلي ناراحت شدي؟ بهترين هديه اي كه گرفتي چه وقت بوده ؟ چي بوده؟ كي داده بهت؟ بهم يه هديه بدي چي ميدي؟؟؟؟ الان که روی صندلی داغ هستی چه احساسی داری؟؟؟؟؟؟؟ آخرین باری که ضایع شدی بدجور کی بوده و چطور؟ پاچه خواری و چاپلوسی تا حالا کردی؟چندبار؟برای کی؟ دوست داری چندسال عمر کنی اگه همین الان 100میلیون تومن بهت بدن چکار میکنی؟؟؟اولین کاری که میکنی چیه؟؟؟ بعدش با اون پول چکار میکنی؟؟ کدوم هنرو بیشتر از همه دوست داری؟ بهترین دوستت(نتی یا غیر نتی)؟؟ تا حالا کسی رو کتک زدی؟ کی رو؟..
ĦѦღi∂ɛн
.پست شده در صندلی داغ
بیوگرافی کامل خودت رو بگو؟ دوست داشتی اسمت چی باشه؟ یکی از جالبترین خاطرات دوران کودکیت را بگو وقتی خودت را توی آینه میبینی چه احساسی داری؟ چه غذاهایی را دوست داری؟ موقع تفریح چه کارایی می کنی؟ سن : . فرزند چندم خانواده : سال تولد : روز تولد : ماه تولد : عدد مورد علاقه : رنگ مورد علاقه : متاهل یا مجرد : رنگ چشم : رنگ پوست : رنگ مو : قد : وزن : تفریح مورد علاقه : ورزش مورد علاقه : بهترین خاطره ی زندگیت تو مجازی : بهترین دوستت تو دنیای واقعی: پدر یا مادر یا هر دو : شغل مرد علاقه : دانش جو یا دانش آموز : غذای مورد علاقه : خصوصیت بدت : خصوصیت خوبت : تو مجازی کیو دوست نداری: بهترین دوستت اینجا کیه : ماشین مورد علاقه : تیپ مورد علاقه : سرعت اینترنتت : بازیکن مورد علاقه : بازیگر مورد علاقه : حرفات و با یه اهنگ بخای بگی چی میزاری 😉: رفیق بازی ؟ دشمنت کیه ؟ کدوم ورزش رو انجام میدی ؟ یه حرفی که تا حالا بهم نگفتی؟ آهنگ مورد علاقه : مارک موبایلت ؟ من و با یه شکلک نشون بده😊😊 ؟ خودتو با یک شکلک نشون بده : درجه حرارت صندلی : درجه حرارت خودت :
سلام کیان : 1= کارتون مورد علاقه بچگیت؟! 2= روی دیوار اتاقت پوستر هست؟! از کیا؟! 3= فینال جام جهانی رو دوست داری بین کدوم دو تا تیم ببینی؟!! 4=چرا مار نمیتونه مسافرت بره؟ 5=چه غذایی دوس داری؟؟؟ 6= تو دوران طفولیت چند بار از بابا و مامانت کتک خوردی؟؟؟؟ 7= از بچگی هم خوب بودی ایا میزاشتی بقیه هم از خوبیهات استفاده کنن؟؟؟؟؟؟ 8=نظرت در مورد اتاق پرو چیه؟؟؟؟ 9=نظرت راجع کل کاربران چیه؟ 10=چقدر به نظر دیگران درباره ی خودت اهمیت میدی؟ 11=بیشتر سرمایی هستی یا گرمایی؟ 12=کلا چه نوع تیپی رو بیشتر دوست داری بپوشی؟ 13=از رفتار کدام یک از بچه ها با دیگران رضایت نداری؟ 14=چه فیلم هایی دیدی؟ 15=چه آهنگ هایی گوش میدی؟ 16=نظر شخصی خودت رو درباره ی 2 کاربربگو؟ بهترین کاربر؟ بدترین کاربر؟ 17=چند تا کتاب که خوندی؟ 18=ورزش مورد علاقه؟ 19=100 ساله آینده ی ایران رو چه جوری میبینی ؟؟ 20=تو زندگیت بیشتر از همه به چی وابسته ای ؟؟
یرمیا کیان🍎
.پست شده در صندلی داغ
یارانه رو دریافت کردید یا انصراف دادید؟ از چه شامپویی استفاده میکنید؟ به نظر شما سگ آبی هم پارس میکنه؟ پشه ها کجا می خوابند؟ به نظر شما برای گرفتن شناسنامه المثنی اصل شناسنامه هم لازمه؟ چرا آب خیسه؟ (دلیل علمی لطفا) با سواد ترین فرد خانوادتون کیه و مدرکش چیه ؟ شده پسری رو تیغ بزنید ؟ با این جمله موافقید که "لذتی که در گذشت هست در انتقام نیست"؟ شب ساعت چند ميخوابيد ؟ آيا با اين جمله كه " قضاوت كار انسانِ فاني نيست " موافق هستيد ؟ در صورت موفق بودن يا نبودن تشريح كنيد دلائلتون رو ؟ وزنتون چند كيلو هست (عذر میخوام البته ) ؟ این سوال رو میتونید پاسخ ندید بدترین یا درناک ترین صحنه فیلمی که دیده اید چه بود؟ تعریف کنید