.پست شده در صندلی داغ
1- اولین اتومبیل رو کی وارد ایران کرد ؟ 2- سریعترین پرنده رو نام ببر ؟ 3- کدوم حیوون طولانی ترین عمر را داره ؟ 4- کدوم شهر رو برای زندگی کردن دوس داری و چرا؟ 5- به آشپزیت چه نمره ای میدی ؟ 6- چه موقع میخوای ازدواج کنی ؟ 7- گروه خونیت چیه ؟ 8- بچه که بودی شیطون بودی یا آروم ؟ 9- عید که میشه به کسی هم عیدی میدی ؟ 10- برای سال 97 چه برنامه هایی داری ؟ 11- رانندگی کردن رو دوس داری ؟ 12- مارک گوشیت چیه ؟ 13- بهترین کادویی که تا بحال گرفتی چی بوده ؟ 14- دوس داری واست جشن تولد بگیرن ؟ 15- چه ورزشی رو بیشتر از همه دوس داری ؟ 16- سریعترین عضله بدن انسان کدومه ؟ 17- کدوم حیوون هست که بدون برگشتن ، میتونه اشیاء پشت سر خودشون رو ببینند؟ 18- تو گرما طاقتت بیشتر یا تو سرما ؟ 19- چای پر رنگ یا کم رنگ ؟ 20- قهوه یا نسکافه ؟
علی
.پست شده در صندلی داغ
1- اولین شهر خشتی جهان رو نام ببر؟ 2- دومین دریاچه آب شور دنیا رو بگو ؟ 3- کدوم جزیره در ایران به جزایر آکواریومی معروفه؟ 4- حساسیت فصلی داری ؟ به کدوم فصل؟ 5- یکی از عوامل مؤثر در بروز افسردگی ، بد اخلاقی،خستگی، کاهش حافظه وتمرکزکمبود ویتامین B1، چطوری باید تأمین بشه ؟ 6- در مورد پُل تله زنگ چی میدونی؟ 7- استامینوفن چطوری میفهمه که ما کجا مون درد میکنه که درد رو ساکت میکنه ؟ 8- علم بهتر است یا ثروت ؟ چرا؟ 9- بهترین غذایی رو که دوست داری چیه ؟ 10- قیلوله چطور خوابیه ؟ 11- اینکه میگن بي تو هرگز یعنی چی ؟ 12- عکس العملت چیه وقتی یه مارمولک زیر پات له بشه ؟ 13- اينكه ميگن خانمها زياد حرف ميزنن واقعيت داره ؟ مخصوصاً با تلفن؟ 14- شاخ کسی رو شکستن یعنی چی ؟ 15- از کارهای خونه معمولا کدوم یکی رو به عهده میگیری؟ 16- علاقه مندیت به فیلم های تلویزیون بیشتره یا سینما ، چرا؟ 17- اگه گلی رو خواسته باشی به یکی هدیه کنی چه نوع گلی رو انتخاب میکنی ؟ 18- چجور جاهایی رو می پسندی ، جاهای شلوغ یا جاهای بی سرو صدا؟ 19- چرا از من بدت میاد ؟ خخخخ سئوالش انحرافی بود . 20- چه موقع تأثیر پذیری یه حرف بیشتره ؟
شبنم
.پست شده در صندلی داغ
۱_محیاجونم ازدواج کردی؟ ۲_اگه ازدواج کردی چن تا جوجه داری؟ ۳_چن ساله توی این سایتی؟ ۴_ایا عاشق شدی؟ ۵_بهترین دوستت کیه؟ ۶_با کی قهری؟ ۷_زود رنجی؟ ۸_مدل پوشش ساده اسپورت؟کدوم ۹_کدوم کشور رو دوس داری که برا همیشه حسرت زندگی در اونجارو داری؟ ۱۰_ایا عشقتم اینجاس؟
Hello dear Kian .. Now I hope you're fine! Mr. Qian, I had a question. I was serving you who said that you were a great country abroad. Why did you come here everywhere in Iran? And to what extent do you accept the religion of Islam and believe it? And in the end I would like to thank you for your comment about myself. Good luck and good luck!
حسام صدر
.پست شده در صندلی داغ
سلام بر طاسترین طاسها .. آجی فقط حواب سلام رو بدی بسه چون زیاد خسته ات نمیکنم خخخخ ... در ضئمن عمیقاً احساس خوشبختی میکنی !؟؟ و سوال سخت آخرمم اینکه نظر کلیت درمورد آدمای مجازی بگو !؟؟ و نظرت راجع به من چیه !؟؟ شاد باشی طاس خواهر 😆
حسام صدر
.پست شده در صندلی داغ
لطف داری آبجی گلم ممنونم ازت .. ان شاء الله همیشه سلامت باشی و بخندی .. مام دوستون داریم خواهر خوبم دلت بی غم 🌹
اعظم
.پست شده در صندلی داغ
ممنون از دوستانی که در صندلی داغ شرکت کردن صندلی داغ با حضور محیا 1500امتیاز و کسانی که شرکت کردن در مسابقه .مریم بانو سوال ۱۳ تا ۳۲۵امتیاز شبنم ۱۰سوال تا ۲۵۰امتیاز یرما ۶ تا سوال۱۵۰ امتیاز حمیده ۴۶ سوال تا ۱۱۵۰امتیاز mahsa)مهسا ۴۰سوال تا ۱۰۰۰امتیاز رضا آزاد ۱۴سوال تا ۳۵۰ امتیاز MARYAM)مریم ۳سوال تا ۷۵امتیاز https://facesky.ir/ali151/)علی ۱) ۲۰ تا ۵۰۰امتیاز https://facesky.ir/profile-25/).علی ۲ سوال ۱۵ تا ۳۷۵امتیاز حسام 4سوال 100امتیاز قاسم خزانی ۴۷۵ با ۱۹ سوال
امیر طاها {ناظر سایت}
.پست شده در صندلی داغ
صل الله علیک یا اهل بیت نبوه ...! ....................................... در مسلخ عشق آهسته روانیم ... دل سوخته عشق آل عباییم ... هرکس در دل ما خانه کند ... ببیندزعشق علیست مهربانیم ...!
امیر طاها {ناظر سایت}
.پست شده در صندلی داغ
میگم بروبچ من رو صندلی جزغاله شدما کسی سوالی ندارد عایا ... اگه سوالی نیست بیام پایین دا ...زغال اخته شده بیدم دا ...!
امیر طاها {ناظر سایت}
.پست شده در صندلی داغ
خواهشمندانه منتظر سوالات بعدی تون هستم رویای زیبا ...! فقط بیو گرافیم مونده ک اونو گذاشتم وقت مناسب جواب میدم ... !
امیر طاها {ناظر سایت}
.پست شده در صندلی داغ
سلام متقابل و خواهشمندم ... گفتار من حاکی از شنیده هایم بود ...خوشحال میشم ک خبر ازدواجتو بشنوم ... ولی مهمتر از همه آرزو میکنم عاقبت بخیر بشی ...هر سوال دیگه ای باشه درخدمتم دا ...!
امیر طاها {ناظر سایت}
.پست شده در صندلی داغ
واما رویای زیبا ... باسلام و تهیت بانوی ارشد ...! دوچرخه : عشق نوجوانی ...! همکلاسی...یادشون بخیر سوسک...لوس باز خانوما ... مسی...خیلی خره ک گل زد بهمون ...ولی دوسش دارمو قابل احترام کیف مدرسه...هیچوقت کیف دستم نگرفتم واسه بچه ننه ها بود دا ... کدو...تیپ الان خیلی از خانوما ... افغانستان...دوست و خواهر...خاهرای خوشگلا نه مث شماها ...الان بیشترین عارایش و تیپ واسه اوناس دا زیرشلواری ...یاد عموهام و بابام میوفتم دا ...خخخخخخ رویا😊...اوج احساس و عاطفه ...عجول وکمی بی فکر ...پرانرژی و هیجانی ...جلب انگیزه کلن و رفیق قدیمی و دوس داشتنی من ... عباس قادری...خوشتیپ و لوند ...خیلی از ترانه هاشو دوس دارم ... ماه رمضون... ماه زیبای خداست ولی پدر درمیاره دا ... کنکور...کابوسی وحشتناک بود قبلنا ...الان کنکور ینی پول ... عشق ...شیرین ...دلپذیر ... عالی ...وهرآنچه بهترینه شاملش میشه ...ولی تهش دروغ و خیانت ...ازنظرمن عشق =هیچ پول و ثروت...جووووووووووون ...جیگر ...باقلوا عاشقشم دا ...حلال تمام ملزومات بشری ،انسانی ، وحتی آدمیت ...!!! صدای تیک تیک ساعت ...عمر گران است ک می گذرد ... رها😎...درد نگیری رویا ... رها :::خوبی ...پاکی ... عفت ...پاکدامنی ...برای من رفیقی ک عزیزه در اوج بد بودنش مرده و با معرفت ...تو رفاقت کم نمیاره ...حدشو میدونه و با عقل و قلبش پات وای میسته نه با هوا و هوس ...کلن دوس داشتنه دا ...! پسر شجاع...خخخخخخخ...بعضی از برو بچ اینجا ک میخوان یجورایی خودنمایی کنن ... پدر پسر شجاع... منطق ... کوکب خانم... خخخخخ ...خاطرات جلب ناک ... آجیل عید...شورو حال ... شازده کوچولو...لغلغه زبون خیلیا ... عمه...عزیزترین عضو خانواده... ماتم کش فحش خور ... گشت ارشاد...مزاحمین سرکاری ماه عسل احسان علیخانی...بچه پررو ولی برنامه خوبیه ... ایرانسل...عضواصلی خانواده ایرانی ... روحانی... ... قبولش دارم ومی دونم ک می تونه کارایی بکنه ! ایناشم🙈...زهرمار دیووونه ...تنها کلمه ای ک بعداز زشتو شنیدم و شدیدن عاشق شنیدنشم ... یک و نیم ...درد نگیری توووو ...اگه همه بروبچ بیان باغ من چ حالی باهم بکنیم ... پاستیل... عشق دخترم ... دوست... قلب ... پشت ... جلو ...بغل ...کنار ... بالا ...پایین ... خنده ...گریه ... ومگر خائن باشه از هرچی پسته تو دنیا پست تر ...!
امیر طاها {ناظر سایت}
.پست شده در صندلی داغ
بایاد و نام و توکل بر خدای بی همتا ...! بنده سیروس رنجبر ...ملقب ب امیر طاها ...اسممو دوست دارم و اگر سیروس نبود دوس داشتم امیرطاها باشم ... فک کنم چهارم یا پنجم ابتدایی بودم داشتیم با بچه ها قایم باشک بازی میکردیم ... چن تا دختر دایی پسرعمه و دختر خاله پسرخاله بودیم ...مث الان ک هیچکی منو دوس نداره اونموقع هم کسی منو دوس نداشت و چیزی ک تعریف میکنم اتفاقی فرض کنین شما ... اونروز بخصوص دخترا هول محور من می چرخیدن ... ی دختر دایی مادرم داشت ک همسایمونم بود و من هیچ توجهی ب اون نمی کردم ... دنبال ی جای خوب واسه قایم شدن میگشتم ک یهو ایم ک اسمش ف .ر بود منو گرفت کشید پشت ی دیواری ... اونوقتها تهران می نشستیم و تو دهات کوره خوشگلمون مهمون بودیم ... بلا فاصله دستاشو انداخت گردن من و گفت خیلی دوست دارم ...من هول کردم و ی ویشکونش گرفتم ...یهو سرصدا کرد و ی بی حیا بازی ای راه انداخت ک بیا و ببین ...هرچی التماس کردم نشد این می دوید و می گفت عاتیش گرفتم ... دیدم من سمت راست باسنشو ویشکون گرفتم اون سمت چپو گرفته ... گفتم عوضی چرا اینورو گرفتی ... همه بچه ها جمع شده بودن ...دختری ک دوسش داشتم اومد گفت چیکارش کردی ...ف.ر می دویدو جیغ می کشید ... یهو متوجه چیزی شدم رفتم گرفتمش وای دیدم ی زنبور قرمز گنده نیشش زده و این چسبیده بوده ب لونه زنبور ...بقیه اش صحنه داره و سانسورش میکنم ... خخخخخخ ...فقط طفلی 10 روز نمی تونست بشینه ...دلم براش سوزید ...الان دوتا دختر و ی پسر داره و ی عروس خوشگل خودش و همسرش معلمن و زندگی خوبی دارن ...! ...وقتی خودمو تو آینه می بینم حس خوبی دارم ...از خودم راضیم ... مث همه شماها فک میکنم ک بهترینم ... کلن اعتماد بنفسم بالاست ک خیلی از خودم متشکرم ...! ...واما غذا ...برا صبونه کله پاچه ...جمعه ها حتمن یا باید آبگوشت باشه نهار یا قرمه اشگنه ... آلبالو پلو وماکارونی رو دوست دارم ولی اصلی ترین غذای من چلو گوشته ...مرغ کم میخورم و ماهی زیاد ... از هیچ غذایی بدم نمیاد فقط آش نمی خورم ...اصلن نمی خورم ...سوپ چرا می خورم ...یادتون باشه مهمونم کردین اول سوپ بدین بعد چلو گوشت ...اگه بوقلمون باشه بهتره ...! ...تفریح من بیشتر مسافرته ... تا بابای عزیزم زنده بود 20 روز از ماهو ب سیرو سفر بودم ...تقریبن همه جای ایرانو بجز یکی دو شهرو گشتم ... خوش مسافرتم و پایه ... ب لحاظ کاریم بیشتر سفر میرم ... بعداز پدرم زندگی واقعیم تارشد و تو مجازی حضوری بی وقفه پیدا کردم ولی اصولن تفریحم با خانواده و داداشامو آبجیام هست البته متوجه منظورتون دقیقن نشدم ک فرمودین سوال سختیه اگه باز تر و واضحتر بپرسین بهتر جواب میدم ...! ...