.پست شده در صندلی داغ💕roza-rezvani💕
صندلی داغ این هفته با حضور آبجی 💕roza-rezvani💕 به افرادی که در صندلی داغ شرکت کرده و از کاربر مورد نظر سوال کنند به ازای هر سوال 10 امتیاز تعلق میگیرد هر نفر فقط ی بار میتونه سوال بپرسه در اخر به فردی که در صندلی داغ شرکت(این هفته آبجی 💕roza-rezvani💕) کرده است 1000 امتیاز در ضمن سوال تکراری امتیاز نداره سعی کنیدبیشتر از 20سوال نپرسید تا دیگران هم بتونن سوال کنن
مریم
.پست شده در صندلی داغ💕roza-rezvani💕
متولد چه روز و ماه و سالی هسین ؟ خواب هات چه رنگی اند؟بهترین خوابی که دیدی؟آخرین خوابی که دیدی؟ چند تا خواهر و برادر ؟ چندمین فرزند هستین ؟ آخرین اس ام اسی که فرستادی ؟ به کی و چی بود ؟ چند بار تصادف کردین ؟ (بدترینشو شرح بدین !!) دوس داشتی کی باشی که الان نیستی ؟ اگه بخوایی یکیو از زندگیت delet کنی ، اون کیه ؟ بهترین sms یی که نا حالا دریافت کردی و بیشتر از بقیه تو inbox نگه داشتی ؟ بی پرده از علایقت ؟ هیجان انگیز ترین كاری كه كردین چی بوده؟ قراره با بهترین کسی که تو زندگیته ودوستش داری بری برا1ساعت یه جایی "توی شهر"تاب بخورید.جاشم قراره تو تعیین کنی.کجا میرید؟ چه نوع سبك موسيقي رو ميپسنديد؟خواننده ی مورد علاقتون؟ وقتی عصبانی میشی چی یا کی یاچه کاری بهت آرامش میده؟ عصبانی بشی چه عکس العملی داری؟ بهترین خاطره عمرت ؟ اگر بخواید به هوش خودتون یه نمره بدید چه نمره ای میدید ؟ زیباترین جمله از نظر شما؟ مهمترين و پر تكرارترين نصيحتي كه باباتون بهتون كرده چی بوده؟ اولین چیزی که تو سختیا بهش متوسل میشی چیه؟ چند بار عاشق شدی ؟ آخرین نفر که بهش علاقه داشتی ؟ شغل مورد علاقه ؟ رشتت چیه؟باچه هدفی رشتتو انخاب کردی؟ شکموای یا نه؟ ازشکست می ترسی یانه؟چرا؟ تاحالا چند بار توی زندگیت شکست خوردی؟بدترینش؟ بهترین معلمی که داشتی؟(می تونه ترتیب اولویت داشته باشه) صندلیت درجه اش به نظرت چطوره
22-رشتت چیه وباچه؟حدفی رشت انتخاب کردی؟رشته ادامش ندادم دیبلم ردیم تجربی 23-شغل موردعلاقه پرستاری که نشدکه بشم 24-شکموای یانه؟بله بشدت 25-ازسکست میترسی یانه؟چرا؟نه به عقیده من هرشکست عامل یک پیروزیه تازه خوشحالم میشم چون باعث شده من ایرادکارم پیداکنم اصلاجش کنم تاجلوپی 26-تاحالاچندبارتوزندگیت شکست خوردی؟بدترینش خیلی میتانم بگم اصلأموفق نشدم 27-تهترین معلمی کی داشتی؟(می تونه ترتیب اولویت داشت باشه)خانم بحرامی کلاس4خانم گلبندیوآبارکلاس5آخه2بارخواندم پنجم رنجدوست معلم ادبیات بودسمسامی ععلم حرفه بقیش یادم نمیاد 28-صندلیت درجش به نظرچطوره؟افتضاح نه بخاطراینکه سوالاش سخته یاقرارسخت بشه نه من دختره سختیم فقط برااینکه باگوشیم باگوشی خیلی سخته محیامیدانه من چه میگم💖💖💖💖💖💖ممنون مریم عزیز
1-متولدجه ماه وچه سالی هستی؟خردادسال3/21/1364 2-خوابت چه رنگیه؟بهترین خوابی که دیدی؟خوابای من رنگی رنگیه بیشترش سبز 3-چندتاخواهربرادرهستید؟باخودم3تا1خواهر1برادرازخودم کوچکتردارم چندمین فرزندی؟اولی 4-آخیرین اس ام اسی که فرستادی به بودوچی بود؟به آبچی ترساکه جواب ندادچندروزبعش اس دادرویازنده ای 5-چندبارتصادف کردی؟یکبارشدیدنبودشدیدترینش بگو؟تصادف شدیدنداشتم 6-دوست داشتی کی باشی که الان نیستی؟خودم باشم آزادباشم که متاسفأآزادنیستم دربندم 7-اگه بخوای یکیواززندگیتdeletکنی اون کیه؟پدرم چون مصبب بدبختیامه تاتقی به توقی میخوری میگه تورامیبرم بذارم آسایش گاه معلولین ذهنی 8-بهترینsmsیی که تاحالادریافت کردی وبیشرازبقیه توinboxنگهداشتی؟ازآبچی ترسابوده من اردست بابامinboxهمیشه خالی نگهمیدارم 9-بی پرده ازعلایقت؟بی پرده خواستی منم بی پرده میگم بایدروراست باشم دیگه نه؟من بشدت عاشق علیم علی زربین اما...!چون بهت قول دادم کاری بکارش ندارم 10-هیجان انگیزترین کازی که کردی جی بوده؟زنگ زدن به دخترم محیاالانم بهش فکرمیکنم دستام میلرزه قلبم میفته به طپش تنم یخ میشه 11-قراره باتهترین کسی که توزندگیته ودوسش داری بری برای 1ساعت جایی توی شهرتاب بخوریدجاشم قراره توتعیین کنی کجامیرید؟بادخترعمومریم میرم پارک ارم ترن سواری 12-چه نوع سبک موسیقی رو‌میپسندیدوخواننده مورده علاقتون؟پاپ شادکردی خواننده موردعلاقه مجیداخشابی 13-وقتی اعصبانی میشی باکی یاچه کاری بهت آرامش میده؟هیشکی سکوت وچرخیدن زیرباران 14-عصبی میشی چه عکس العملی داری؟دعواراه میندازم 15-بهترین خاطرات عمرت؟خاطرت دوران مدرسه یبایه‌ معلم داشتم به اسم فروغی همیشه باصدای بلنددرس میدادبلای سرش آوردم ازاخراج بدترشد 16-اگه بخای به هوش خودت نمره بدی چه نمره ای میدی19چون هیچکس ننیتانه 20مطلق باشه 17-بهترین جمله ازنظرشما؟زندگی ینی شنیدن صداقلب داداش 18-مهمترین وپرتکرارترین نصیحتی پدرتون بهتون کرده چی بوده؟توحرف نزن دخالت نکن اگه بکنی میبرمت بذارم بهزیستی 19-اولین چیزی کهتوسختیابهش متسل میشی چیه؟اول خدابعدش امام رضا؟ 20-چندبارعاشق شدی؟آخرین باری که عاشق شدی کی بوده؟بله یباراسمش رضااحمدیان هست(بقیش توصفحه 2م جواب میدم