در حال نمایش یک پست
یکی از جالبترین خاطرات دوران کودکیت را بگورفت بوددوچرخه سواری راهم کج شدباکله رفتم توباغچه خازدرخت خرمارفت توسرم احساس کردم مردم
چه غذاهایی را دوست داری؟پیتزالازانیابیف استراگانوف سیرقلیه عنواع آش
موقع تفریح چه کارایی می کنی؟موسیقی گوش میدم
از کدوم یکی از آلات موسیقی خوشت میاد یا دوست داری یادش بگیری؟پاپ سنتورگیتاراورگ
علایقت توی زندگی چیه؟بستگی داره امابه دادشم به شدت علاقه دارم
بهترین و بدترین خوابی که دیدی چی بود؟من بیشرکابوس میبینم
اگه 10 میلیارد داشته باشی چه کارایی میکنی؟میدم به داداشم اگرهم چیزی باقی بمانه صرف عمورخیریه میکنم
دوست داری اسم بچه هاتو چی بذاری؟محیاسیروان سلین مریم گلاره
دوست داشتی غیر از شهر خودت بچه کدوم شهر باشی؟گرمانشاه ایلام لرستان تهران
بهترین و بدترین روز زندگیتو توضیح بده؟تاخدارادارم روزبدندارم فقط رنگش تغییرمیکنه
آخرین باری که با تمام وجود گریه کردی و خندیدی کی بوده؟روزی که باباداداشم بخاطرمگنت باوقاحت تمام بیرون کردهروقت شادم سعی میکنم بخندم
علم بهتره یا ثروت؟چرا؟فریقی نداره الان سروت چون هرچه داشتم میدادم تاتوسلامتیت بدست بیاری برگردی
به کدوم شهرهای کشورمون دوست داری سفر کنی؟من ایرانم دوست دارم
سرگرمی مورد علاقه ات چیه؟
طرفدار کدوم ورزش و تیم ورزشی هستی؟ترکتورورزش خواسی دوست ندارم
تا حالا چند تا دروغ گفتی؟بزرگترینشون چی بوده؟دروغ نگفتم اصلأازدروغ ودروغ گفتن نفرت دارم متنفرم
دوست داری جای کدوم شخصیت کارتونی باشی؟بجاخودم کارتون مال بچگیاست
موسیقی مورد علاقه ات و خواننده های مورد علاقه ات چیه؟فارسی پاپ مجیداخشابی
اگر به 7 سالگی برگردی چه کارایی انجام نمیدادی؟ترک تحصیل نمیکنم
فرض کن قراره فیلم زندگیتو درست کنن به نظرت اسمش چی باشه؟مرگ تدریجی یک رویا
از چه چیزی تو زندگیت بیشتر از همه میترسی؟هم بستگیه ایرانیهاوازدست دادن قلب مهربانم
دوست داری چی هدیه ای بگیری و بهترین هدیه ای که تا الان گرفتین چی بود؟دوست دارم خداتوررابهم هدیه بده ادکلن ماکوییس براروزدخترمامان برم گرفت
اگه از بهترین دوستت بخوای تورو توصیف کنه به نظرت درباره ی تو چی میگه؟بدم نمیگه گرچه انتقادپذیرم
اگه تا الان کسی رو ناراحت کردی یا از دست کسی ناراحت شدی توضیح بده؟محیانمیدانم چراازچشمش افتادم راحتت کنم حالش ازمن بهم میخوره بهش حق میدم نه برااینکه حقداره نه برااینکه میترسم ازدستش بدم گیرزیادی بهش میدم
دوست داری تا چند سالگی عمر کنی؟ از دوران پیری می ترسی؟اصلأدوست ندارم بمیرم پیری نه ترس نداره
آشپزی بلدی چه غذاهایی؟آره بلدم بشترشیرینی درست میکنم
تا حالا تو زندگیت به کسی کلک زدی؟آره میتونی بگی؟پدرمادرم
از کدوم شخصیت کارتونی خوشت می آید؟دخترمهربان
بهترین دوستت در دوران زندگی؟شادی سیدسجادی الان مرده
بهترین دوستت داخل دانشگاه ؟دانشگاه نرفتم
اولین باری که دانشگاه رو دیدی چه حسی داشتی؟هیچ تجربش نکردم
چقدر نظر بقیه درباره ی خودت برات مهمه؟خیلی
اگه قرار باشه 3 تا آرزوت همین الان برآورده بشه ، آرزوهات چیه؟من این سوالات یکبارجواب دادم بااین حال خوشحالم چون احسان میکنم خداصدام شنیده آرزوم اینکه توشفاپیداکنی برگردی
دلت میگره چیکار می کنی؟گریه میکنم
از بین اساتید دانشگاه 2نفرو به عنوان بهترین و 2نفرو به عنوان بدترین بگو؟داشگاه ندیدم که بهترین وبدترین استادانتخاب کنم
چه مهارت هایی رو بلدی و دوست داری چه مهارت هایی رو یاد بگیری؟بافتنی بلدم سفالگری نقاشی بارنگ روغن هم دوست دارم بصورت حرفه ای یادبگیرم
حاضری یک شب رو توی خونه ی متروکه ای که گفته می شود جن زده است تنها بگذرونی؟بله گاهی عقات لازمه
اگر قرار باشه بمیری و امکان برقراری ارتباط با کسی رو نداشته باشی چیزی هست که به خاطر نگفتنش به کسی افسوس بخوری؟نه اما...میخوام اینجایچیری بگم اجازه هست محیاخیلی اذیتت کردم من ببخش حلالم کن دستت میبوسم قلب مهربانت میبوسم حلالم کن تورابخدااااااا
اسم کدوم یکی از اینها رو بی وفایی میگذاری؟ (فقط یکی رو انتخاب کن) ریا، بی تفاوتی ، خیانت بی تفاوتی
آیا آدمهایی هستند که اونقدر حسرت زندگیشونو به دل داشته باشین که بخواهید زندگیتونو باهاشون عوض کنید؟اونا کیا نه هستند؟زندگیم به هیچکس نمیدم
حاضرید یک پروانه زیبا رو بکشید و بالهاشو بکنید و در عوض به یک تعطیلات یک هفته ای مجانی هر جای دنیا که مایل باشید برید؟ اگه قرار باشه یک سوسک رو له کنید چطور؟نه اصلأمن باسوسک حرف میزنم شایدباورتان نشه
آیا حاضرید 20 سال در اوج شادی و رضایت زندگی کنید به شرطی که درست بعد از این مدت بمیرید؟نه
لذت بخش ترین رویای شما چی بوده؟بدترین کابوستون چی بوده؟من همش کابوس میبینم
خونه شما با همه دار و ندارتون آتیش می گیره بعد از نجات عزیزاتون فقط می تونید یک چیز دیگه رو بردارید اون چیز چی میتونه باشه؟گوشی
اگر بتونید نوع مرگتون رو انتخاب کنید چه جور مرگی رو انتخاب کردین؟مرگ مغذی
در زندگی بیشتر از همه مدیون چه کسی هستید؟مدیون ترسا
تنهایی شام خوردن یا تنها به سینما رفتن ! کدوم شما رو ناراحت میکنه؟تنهاشام خوردن دوست باداداش شام بخورم
ترجیح میدهید با کسی که از شما باهوش تره بازی کنید یا برعکس؟فرقی نمیکنه
در زندگیتون بیشتر برای چی تلاش می کنید؟ پیشرفت ، امنیت ، عشق ، هیجان ، علم یا چیزهای دیگه ؟آرامش وعشق
اگه میتونستید سناریوی خواب امشبتون رو بنویسید چه موضوعی رو انتخاب می کردین؟شب بیداری
..... ترین ها:همه بهترینند
شوخترین: پسر: دختر:من که ندیدم
فعال ترین: پسر: دختر:زیاده
درس خونترین: پسر: دختر:
فضول ترین: پسر: دختر:نداریم
باحالترین: پسر: دختر:
با جنبه ترین: پسر: دختر:خودم
آروم ترین: پسر: دختر:بازخودم
خوش خنده ترین: پسر: دختر:رویاناظرلرشدوخودم
با معرفت ترین: پسر: دختر:جمال ومحیا
مودب ترین: پسر: دختر:
ناشناخته ترین: پسر: دختر:عارف دخترنداریم
پایه ترین: پسر: دختر:نداریم
ساز مخالف ترین: پسر: دختر:نداریم
باحال ترین ترین سوتی کلاس: پسر: دختر:
نظرت راجع به دخترا و پسرای دانشگاه چیه؟ندیدم دانشگاه
تا حالا تو کلاس های دانشگاه سوتی دادی؟
مذهبی هستی؟نه
اولین و آخرین باری که تقلب کردی با نمره هایی که گرفتی؟کردم امادانشگاه نه
اولین چیزی که با این کلمات به ذهنت میرسه؟
خدا:معمنه عشق
مادر:فرشته بهشت خدا
پدر:متنفرم
بجنورد:جانی دیب
دانشگاه:ندیدم
غذای دانشگاه:نخوردم
میدان شهید:امام رضا
استاد جیا:نمیشناسم
خرید:دوست دارم
عید:عاشقشم
چاپلوسی:خودشیرینی
سینما:درهای بسته
حراست:
خانومای کلاسمون:ندیدم
آقایون کلاسمون:ندیدم
13بدر:پایان تعصلات عید
سال89:خیلیابودن که الان نیستن
خوابگاه:ندیدم
مسئول خوابگاه:ندیدم
ایران:افتخار
چه چیزی به زندگیت ارزش میده؟قلبه مهربانم
چه رنگ و چه فصلی رو دوست داری؟سبزفصل بهار
اولین باری که بچه های کلاس رو دیدی چه حسی داشتی؟ندیدم
جو کلاس رو چه جوری میبینی؟ندیدم که جوداشت باشه یانداشت باشه
از چه تیپ آدمها با چه اخلاقی بیشتر خوشت می آید؟خوش تیپ ومهربان
تا حالا عاشق شدی؟(عشق به هر چیزی)
دوست داری چه ماشینی داشته باشی؟بله من کلأعاشقم
اگه بدونی یک ماه دیگه بمیری چیکار میکنی؟حلالیت میطلبم گریه میکنم اشک میرزم که خدامن ببخشه
یک صفت برای تک تک بچه های کلاس بگو(یک کلمه)عاشق مهربانی باشیدامروزهستیم فردانیستم حواستان باشه
شعارت توی زندگی چیه؟توکل بخدااااااا...!توکلته ال الله💖ممنون حمیده زودخوب شوتوراخداااااا....!💖
پسند کردم (1)
Loading...
2