در حال نمایش یک پست
سلام بر خواهری گلم ...!
نظرت راجع کل کاربران چیه؟...کلن خوبن دا ...همه گلن ،با طرزفکرها و عقاید و منش های مختلف هستن و از نظر من بد تو شون نیست ...فقط گاهن شیطنتهایی میشه ک از ملزومات مجازیه دا ...!
چقدر به نظر دیگران درباره ی خودت اهمیت میدی؟...اگه حرفمو حمل بر جسارت ندونین و سوء تعبیر نشه هیچی ... !
بیشتر سرمایی هستی یا گرمایی؟...سرمایی هستم ینی نسبت ب سرما طاقتم کمه ...ولی گرمارو دوست دارم ...واسه همینه ک دلم همیشه گرمه دا ...!
کلا چه نوع تیپی رو بیشتر دوست داری بپوشی؟...من کت وشلواریم ...از زمانی ک یادم میاد کت و شلوار پوشیدمو عینک دودی زدم ...زمانی ک عینک آفتابی برا همه مسخره بود من میزدم ...تیشرت اصن نپوشیدم ...کلن تیپ جلف نداشتم ... ساده و بی ریا بودم دا ...!
از رفتار کدام یک از بچه ها با دیگران رضایت نداری؟...رفتار افراد نسبت بهم بمن ربطی نداره و برام مهم نیست ... ولی هرکدوم از دوستان و عزیزان خودم ک له یا علیه کسی و برعکس رفتاری نامناسب داشته باشند مکدرم میکنه ...!
چه فیلم هایی دیدی؟... فیلم زیاد دوست دارم ... فیلمای قدیمی یا همون زیرخاکیو همه رو دیدم ...فیلم هندی ... کابویی ... ازهمه بیشتر زوزو رو دوس دارم ... کلن فیلمای اکشن و فیلمای عاطفی ... فیلم تخیلی دوست ندارم دا ...!
چه آهنگ هایی گوش میدی؟...کلن آهنگ شاد دا ...!
نظر شخصی خودت رو درباره ی 2 کاربربگو؟... همیده جان همیده ... مدیرالروعایا ... دبیرالچهره ... جذاب العموم ... دختر خوبیه ...دندونم رو جیگرش کارمیکنه ... عجوله و بی فکر ... مهربونه و بامحبت ... عزیزه و دوس داشتنی ...تو سایت اغراق ب خوردن میکنه ولی کم خوراک و قانع ... لاغرمردنی کلن ... خوش اسیل و خوش لباس ... کلن دختر ایده آل و جذابیه ...منکه دوسش دارم وبعنوان ی دوست برام خیلی محترمو عزیزه ...قراره براش لوشک ببرم ولی فرصتش پیش نیومده و اونم مث چیز منو میز میکنه دا ...!
دومی کسیه ک کمتر تو چشمه ... عزیز دلمه ... چون برادرمه ... رفیقمه ... نور چشممه ... خانوادش مث خانواده خودمه ... شرمنده همه خوبیهاشم ... از همینجا سلام می کنم ب جناب دایی زمان این جوان دل مهربان ...!
بهترین کاربر؟...نمی تونم اسم ببرم بنظر من همه خوبن وهرکسی رنگارنگ نباشه خوبه ...!
بدترین کاربر؟... منم دا حتمن ... خاک پای همه ...!
چند تا کتاب که خوندی؟...تعدادش ک یادم نمیاد ... فوق العاده زیاد ... بجز کتب درسی تقربین همه نوع کتاب خوندم ولی کتب روانشناسی و ادبی بیشتر ...!
ورزش مورد علاقه؟...فوتبال و پینگ پنگ ...!
اولین چیزی که در مورد کلمات زیر از ذهنت رد میشه؟...چشم
ترک:...غیرت ومردانگی
کرد:قول ومهماندوستی
فارس:همگیره سوال ...چون همه اقوام فارسن دا ...!
به نظرت فکرت با کی متفاوته؟...باخیلیا
از حرف زدن در چه مورد بدت میاد؟...بی معرفتی و نامردی
کسب علم مهمه یا کسب مدرک؟... از نظر من علم ...چون هرکسی کسب علم کنه مدرکشم میگیره ولی کسانی ک صرفن مدرک میگیرن معلوماتشون کمه دا ...!
در مورد همه کاربران:...همه خوبن و عالی تا زمانی ک بدی نکنن ... منم مخلص همه هستم دا ...!
شلوغ ترین ها:... خخخ ...یکیش تویی دا ... البته باید می گفتی پرکارترینها ...ک اسامیشون هست دا ...!
آروم ترین ها:... عاروم نداریم ما ...همه ماشالا شیطونن ...!
آب زیر کاه ترین ها:
سنگین ترین ها:...خب اکثر بانوان محترمه بالای ی تن هستن دا ...بیچاره ماها حقمون ضایع شده دا ...!
یخ ترین ها: یخ نداریم کع ...هوا گرمه آب شدن همشون دا ...!
ناشناخته ترین ها:...ماشالا همه از مشاهیر و علما بنامن دا ...!
خوش تیپ ترین ها؟... خجالتم ندین ...!
با نمک ترین ها؟...ماشالا همتون کوه نکین دا ...!
شیرین ترین ها ؟...شیرین نگو ک همه باقلوان دا ...!
به روز ترین ها؟... بجز منو یکی دونفر همتون بروزین ...مارم یکی باید عابدیتمون کنه دا ...!
100 ساله آینده ی ایران رو چه جوری میبینی ؟؟...انشاالله ک صاحب و اربابمون زودتر میاد و همه جهان یکسر پراز عدالت و مهربانی میشه ... ولی چشم انداز خوبی نسبت ب آینده اجتماعی با این وضع بی بندو باری و بی ادبیها و عدم احترامات نمیبینم ...مگراینکه نسل بعداین این نسلی ک غریزه بر همه چیشون حاکمه بیاد و شرافت و حیا حکم فرما بشه ... از نظر سیاسی و تو جهان حرف اولو خواهیم زد انشاالله ...!
تو زندگیت بیشتر از همه به چی وابسته ای ؟؟...ب قول و قرارم و ب مردونگیم ...اعتقادم اینه ک مذکر بودن ک همه موجودات هستن ولی مرد بودن کار هرکسی نیست ... !
نظرت راجع به دست خطت ؟...تا زمانی ک تصادف نکرده بودم دست خطم عالی بود ... الان دس خط خوبی ندارم ... دستم یکم تاب داره و نمی چرخه دا ...!
الان دقیقا محیط اطرافتو توصیف کن... توی دفتر کارمم ... ساختمون روبرویی دوتا خانوم دارن ادا اطفار درمیارن ... یکی داره اونورتر ی لباسی رو باد میده ... چاییم درحال دم کشیدن ... زنگ در بصدا دراومد ...بعد از 5 دقیقه ... ارباب رجوع رفت ... رومیزم همه چی مرتب ...لباسام رو کاور آویزون ... ساعت 12/7 دقیقه رو نشون میده ... دستم بهت برسه چشاتو درمیارم دا ...!
تعداد دوس دختر؟... زیادن خو ... هدیه ...عسل ...سحر ...خاله سوسکه ... هستی و سوگند ... ی دوس پسرم جدیدن اضافه شده ک اسمش امیر حسن هست دا ...!
چرا همیشه یکی هست که باهات مخالفت کنه؟...چون اگه نباشه زندگی کرخت و کسل میشه ... زندگی مجموعه ای از موافقت ها و مخالفتهاست دا ...!
چرا فیلم زیاد می بینن ولی کتاب نمی خونن؟... البته کتابم زیاد می خونم ...ولی فیلم راحتره و میشه همراه دیدن فیلم ب کارای دیگه هم رسید دا ...!
چرا باجناقها هیچوقت از هم خوششون نمیاد؟... چون خواهر زن عزیزه و زنها همیشه شوهر خواهرشونو می کوبن سر شوهرشون دا ...!
چرا زنها بچه برادرشون رو بیشتر از بچه خواهرشون دوست دارند؟...خب بچه برادر جیگره دا ... برادر پشت و برادرزاده هم پشت ... خواهرزاده رو با زر بخر با زهر بکش دا ...البته بستگی ب نوع رفتارها داره ...!
چرا پدر دخترها تو خواستگاری کمتر از همه حرف می زنن؟...چون مادر دختر زیاد حرف میزنه دا ...!
چرا مراسم ختم ساعت ۴ بعد از ظهر تشکیل میشه؟...چون روز بعداز 4 کم کم ب پایان میرسه ...وشب و تاریکی بسان مردن و ختم است ...!
هیجان و تعریف کن؟دوسش داری؟...هیجان ی حس درونی مشترک هست ک همه دارن ...وقتی سر موضوعی این حس عازاد میشه و بیرونی میشه بهش میگن هیجان چ مثبت چ منفی ... بله دوس دارم ...!
شخصیته منو تو یه پاراگراف شرح بده؟...اولن شنیدم ک ازدواج کردی و با بی مهری تمام بمن نگفتی ... تبریک میگم و برات همان روزی ک شنیدم عارزوی خوشبختی کردم ...امیدوارم ک خوش و عاقبت بخیر بشی ... فردی درونگرا هستی و برون گراییت تضاد عمیقی با اون داره ونمی تونی ی رابطه بینشون برقرار کنی ... ی حس منفی داری ک خودتو از آنچه هستی دانا تر و مجاز بر کارایی ک در حیطه انجام تو نیست قرار میدی ... مسایلو آنطور ک خودت میفهمی یا میخوای حلاجی میکنی یا بهتر بگم اونی ک خودت میخوای میفهمی نا اونی ک گفته شده را ... جبهه گیری سریع الوقوعی داری و حاکم نشده حکم میکنی ... متهم نکرده گردن میزنی ... چیزی ک میخوای و دوست داشتی باشه و اتفاق افتاده باشه رو ب خودت و دیگران القا می کنی وبشدت توقع داری قبول کنن همه ... نسنجیده درک میکنی و نسنجیده عمل میکنی ... دختر خوب و پاکی هستی ولی ناخواسته خودتو در معرض اتهام قرار میدی و زودم پشیمون میشی پیش خودت ولی میخوای شاخ طرفو بشکنی و ادامه میدی و این بیشتر تبعات منفی دارهبرات تا مثبت ...خواهر من بودی و هستی و خواهی موند چون رشته برادر خواهری با هیچ چیزی از هم گسسته نمیشه حتی با مرگ ... دوست دارم وعزیزی برام ...!
خونتون طبقه چندمه؟...خونه همکفه ولی اتاق خوابا وی سری سرویس طبقه دومن با تراس بسیار بزرگ رو ب باغ ک برای دورهمی خانوادگی و دوستانه طراحی و ساخته شده ...!
اسم مدرسه ابتدایی راهنمایی و دبیرستانتو بگو... مدرسه دولتی سعدی ... شهید بنکدار ... شهید هاشمی نژاد ...!
يكي از شعرهاي دوران كودكيت كه خيلي دوسش داري رو بخون ...اویانا قاشدوم توتوندو ...بو یانا قاشدوم توتوندو ...آلبالو لار بوتون دو ... آلبالونون ساجاقا ...الین کسدی پیچاقو ... یاغ گئتی تا یاغ لویوم ...دستمال گئتی باغلویوم ... دستمال دئوه بوینون دا ... دئوه کیشان یولوندا ... کیشان یولو سربسر ...ایچینده ماهو گوذر ... عاچین و واچین این پاتو ورچین ... !
دوست داری چه سوالایی ازت بپرسم؟؟؟...مگه چیزی هم مونده نپرسیده باشی ... ولی دوس دارم هرچی ب ذهنت میرسه بپرسی دا ...!
دوست داری ازت سوال نپرسم؟؟؟...اتفاقن تو یکی باید بپرسی ...تو خواهرجونی منی دا ...!
مسواکت چه رنگیه ؟...سفید ...!
رنگش برات مهمه ؟...بلی دا ...!
دیگه رنگ چی برات مهمه ؟...رنگ لباسم ... ماشینم ... رنگ لباسای اطرافیانم ... و رنگ دل دوستان و عزیزانم ...!
رنگ جورابات اکثرا چه رنگیه؟...بی برو برگرد سفیدن ...!
چرا میگن کله اش بوی قرمه سبزی میده چرا نمی گن بوی فسنجون میده ؟...چون قرمه سبزی بوش ازهمه غذاها بیشترو دلبرتره ...محاله کسی جایی قرمه سبزی بار گذاشته باشه و بوش تا چنتا خونه اونورتر نره ...وجالب تراینکه هرکسی حتی اونی ک از قرمه سبزی خوشش نمیادم بوش ک بهش می خوره هوس میکنه ...در زمان صفویه یکی از شیوه های ازبین بردن مخالفان این بوده ک کله اونارو با قساوت می کندن و تو قرمه سبزی میریختن ...بنابر این هرکسی ک مخالفتی با حکومت میکرده می گفتن کلش بوی قرمه سبزی میده ...ینی طرف دلش میخواد اعدام بشه دا ...!
خب مثه اینکه با عنایت و لطف قادر متعال اینم تموم شد ... در انتظار سوالات پر مهرو زیبای شماهستم نازنین ...!
پسند کردم (2)
Loading...
3